13 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

Grid Dynamics відкриває нові представництва у Європі

Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів – Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Grid Dynamics закриває офіси в Росії та остаточно припинить операційну діяльність там протягом наступних тижнів. План виходу почали розробляти одразу після повномасштабного російського вторгнення в Україну наприкінці лютого. Він передбачає безпечне і доцільне переміщення охочих спеціалістів та неперервне управління проєктами задля виконання всіх зобов’язань перед клієнтами. Наразі більшість спеціалістів релоковано до інших інженерних центрів. Разом з тим Grid Dynamics відкриває нові офіси у місті Цуг, Швейцарія, та Єревані, Вірменія.

“Наш вихід з ринку Росії є нагальним та необхідним. Grid Dynamics висловлює свою непохитну відданість та підтримку Україні, нашим спеціалістам і майбутньому людства,” – зазначає Леонард Лівшиць, СЕО Grid Dynamics.

“Новина про те, що Grid Dynamics розширює свою присутність у Швейцарії, є позитивною. Наші технічні таланти знайдуть там належні стандарти та цінності. Це дозволить нам також отримати доступ до регіону DACH, що сприятиме подальшій успішній роботі компанії у Західній Європі,” додає Патрік Ніколет, директор у Grid Dynamics.

Також Grid Dynamics відкриває представництво у Вірменії, яка є одним із найбільш технологічних і динамічних хабів. Причиною цього є стабільно високий попит на інженерів, який потрібно задовольняти. Новий офіс Grid Dynamics розташований у Єревані і вже налічує понад сотню інженерів. Очікується, що у 2022 році потужність вірменського представництва зросте в кілька разів, оскільки компанія залучає до роботи найкращих інженерів та співпрацює з найбільшими світовими клієнтами на інноваційних технологічних проєктах.

“Присутність Grid Dynamics у Швейцарії та Вірменії є свідченням нашої глибокої зацікавленості у розширенні нашого європейського бізнесу та залученні місцевих інженерних талантів,” –  підсумовує Леонард Лівшиць

Поділитися статтею:
Grid Dynamics відкриває нові представництва у Європі

Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/grid-dynamics-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0b2d0b0d194-d0bdd0bed0b2d196-d0bfd180d0b5d0b4d181d182d0b0d0b2d0bdd0b8d186d182d0b2d0b0-d183-d194d0b2_62f864dbc42ac.png
Скопійовано!