26 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Grid Dynamics відкриває представництво у Варшаві

Grid Dynamics посилює свою присутність у Польщі та відкриває представництво у Варшаві. Це четвертий офіс компанії у регіоні після Кракова, Вроцлава та Гданська. У Варшаві планують найняти декілька сотень спеціалістів до кінця 2023 року.

Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-20 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів — Google, Apple, Raymond James, Tesla, PayPal та інші технологічні та індустріальні гіганти.

Ми прогнозуємо стрімке та успішне зростання Grid Dynamics у Варшаві. За винятком деяких нюансів, ми спостерігаємо загальну схожість у роботі українського та польського ринків та менталітеті загалом. Ті спеціалісти, що релокувалися сюди з України, адаптувалися досить легко і швидко до життя та роботи у Польщі. Ми плануємо будівництво великого офісу, тож запрошуємо технічних спеціалістів, а також фахівців з HR та рекрутменту долучатися до нас. Варто зазначити, що ми продовжуємо розвивати наші українські локації, адже там працює найбільше наших спеціалістів, – коментує Сергій Тарадай, Vice President of European Operations Grid Dynamics.

Наразі у коворкінгу в центрі міста працює півсотні спеціалістів. Актуальні вакансії компанії можна переглянути за цим посиланням.

Серед технічних спеціалістів шукають передусім інженерів Big Data, Data Science, AI та DevOps рівня Middle та Senior. Охочих розпочати кар’єру в IT запрошують до інтернатури, яка відбувається офлайн та передбачає менторську підтримку, стипендію та забезпечення всією необхідною технікою. Взяти участь у стажуванні можна у всіх чотирьох представництвах Grid Dynamics у Польщі.

У Варшаві Grid Dynamics пропонує фахівцям гібридний формат співпраці, 5 додаткових днів до повністю оплачуваної відпустки на рік, приватне медичне страхування, корпоративну бенефітну програму, сучасний офіс, мультикультурне середовище, роботу з лідерами ринку та багато освітніх та кар’єрних можливостей.

Наприкінці серпня Леонард Лівшиць, СЕО Grid Dynamics, прибув з бізнес-візитом до Варшави, у рамках якого зустрівся з Послом Сполучених Штатів у Польщі Марком Бжезінським, щоб обговорити екосистему інновацій у Польщі, а зокрема цифрову трансформацію, лідером якої є Grid Dynamics. Це була зустріч із представниками американської та польської бізнес-спільнот, а також членами уряду, інвестиційних фондів та системи освіти, на якій Леонард Лівшиць був ключовим спікером. Незадовго до того CEO Grid Dynamics відвідав польські локації компанії та поспілкувався зі спеціалістами.

Поділитися статтею:
Grid Dynamics відкриває представництво у Варшаві

Grid Dynamics посилює свою присутність у Польщі та відкриває представництво у Варшаві. Це четвертий офіс компанії у регіоні після Кракова, Вроцлава та Гданська. У Варшаві планують найняти декілька сотень спеціалістів до кінця 2023 року. Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/grid-dynamics-vidkryvaye-predstavnycztvo-u-varshavi_63bd84c1362c7.png
Скопійовано!