17 Травня, 2022
Час читання: 3 хв.

Grid Dynamics виходить на ринок Індії та відкриває представництво у місті Гайдарабад

Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів — Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Grid Dynamics відкриває представництво в Індії у рамках своєї глобальної експансії на нові ринки. Інжиніринговий хаб Grid Dynamics розташований у Гайдарабаді. Очікується, що потужність нового операційного центру зросте до 1000 технічних талантів до кінця 2022 року.  

“Вихід на ринок Індії відкриває для Grid Dynamics доступ до багаточисельного та різноманітного ринку талантів і дає нам можливість подальшого масштабування як публічної компанії. Гайдарабад з його сучасними бізнес-центрами класу “А” та концентрацією висококваліфікованих та освічених інженерів стане ключовим фактором нашого подальшого зростання та допоможе зміцнити вартість акціонерного капіталу. Ми щасливі, що можемо надалі поглиблювати нашу експертизу у дизайн-мисленні та “гнучкій розробці” та продовжувати вирішувати складні проблеми для клієнтів із списку Fortune 1000”, — пояснив Леонард Лівшиць, СЕО Grid Dynamics.

Міністр з питань інформаційних технологій Телангани, К.Т. Рама Рао зазначив, що “Гайдарабад продовжує залучати міжнародні компанії, що є свідченням дієздатності та стабільності уряду Телангани, розвиненої інфраструктури в місті та доступу до великої кількості талантів. Ми дякуємо СЕО Леонарду Лівшицю за віру в нас. Ми впевнені, що операційний центр у Гайдарабаді перевершить усі сподівання і стане ключовим драйвером глобального зростання компанії.”

Гайдарабад — сприятливий ринок для розвитку технологічних інновацій, який об’єднує велику кількість талановитих інженерів та налічує представництва багатьох провідних компаній з технологічного та фінансового секторів. Grid Dynamics планує досягати своїх амбітних цілей щодо швидкого зростання кількома шляхами. Серед них — BOT-угоди (Build-Operate-Transfer) з вибраними партнерами, прямий пошук та потенційне укладання угод злиття і поглинання. Компанія залучатиме авторитетних ветеранів з місцевого технологічного бізнесу, котрі слугуватимуть менторами та наставниками для інших спеціалістів. Також Grid Dynamics Індія активно розвиватиме спільноти, зокрема ті з них, що присвячені жіночому лідерству у галузі технологій, підтримуватиме гендерну рівність та залучатиме жінок зі STEM.

“Враховуючи численність провайдерів гіпер масштабованих технологій в Індії, ми плануємо залучати та утримувати найкращі таланти за допомогою конкурентоспроможної компенсації та бенефітних програм, що відповідають рівню інших IT-компаній у регіоні”, — заявив Лівшиць. — “Ми також запропонуємо опції для оздоровлення та харчування, забезпечимо транспортні послуги, щоб полегшити тривалі поїздки на роботу, та будуватимемо відкриту культуру співпраці та взаємної поваги завдяки активному залученню HR-фахівців”.

Подібно до представництв у Східній та Центральній Європі, Grid Dynamics Індія зосередить свою експертизу у таких технологічних напрямах:

  • Розробка цифрових платформ та “гнучка розробка”
  • CI-CD/DevOps/MLOps
  • Інженерія даних на всіх основних хмарних платформах
  • AI та ML 
  • UX/UI та дизайн-мислення
  • Архітектура підприємств та рішень
Поділитися статтею:
Grid Dynamics виходить на ринок Індії та відкриває представництво у місті Гайдарабад

Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/grid-dynamics-d0b2d0b8d185d0bed0b4d0b8d182d18c-d0bdd0b0-d180d0b8d0bdd0bed0ba-d196d0bdd0b4d196d197-d182d0b0-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0b2d0b0_62f8642dce730.jpeg
Скопійовано!