5 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Група Компаній Nexia DK Стала Партнером Львівського ІТ Кластера

Nexia DK – група компаній, яка є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International.

На українському ринку Nexia DK працює 18 років. За цей час компанія посіла провідне місце на вітчизняному ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Cьогодні 90 фахівців з різних напрямків бізнесу продовжують вирішувати найскладніші завдання та допомагають своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки. 

Команда Nexia DK – це професіонали з великим досвідом роботи у своїх галузях. Вони допомагають на кожному етапі становлення, трансформації та розвитку бізнесу. Сукупність професійних вмінь, галузевого досвіду і постійна діяльність у реальному бізнесі дозволяють Nexia DK прогнозувати ризики. А також передбачати потенційні комплексні проблеми і надавати рекомендації, аби запобігти ризикам. Послугами Nexia DK користуються компанії-лідери як з українським, так і з іноземним капіталом. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. Але географія діяльності Nexia DK не обмежується лише цими містами.

Роман Білик, керуючий партнер Nexia DK, коментує: «Радіємо, що маємо змогу бути партнерами ІТ спільноти. Сподіваємось, наші аудитори та консультанти своїм професійним досвідом допоможуть членам Львівського ІТ Кластера стабільніше рости та почуватися впевненіше».

«Тішимось приєднанню Nexia DK до Львівського ІТ Кластера. Адже партнери із суміжних галузей сприяють розвитку IT індустрії: підвищують ефективність компаній та допомагають визначити пріоритетні напрямки, щоб бізнес розвивався та завойовував нові ринки. Сподіваємося на продуктивну співпрацю учасників та нового партнера», – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Група Компаній Nexia DK Стала Партнером Львівського ІТ Кластера

Nexia DK – група компаній, яка є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. На українському ринку Nexia DK працює 18 років. За цей час компанія посіла провідне місце на вітчизняному ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Cьогодні 90 фахівців з різних напрямків бізнесу продовжують вирішувати найскладніші завдання та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b3d180d183d0bfd0b0-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d0b9-nexia-dk-d181d182d0b0d0bbd0b0-d0bfd0b0d180d182d0bdd0b5d180d0bed0bc-d0bbd18cd0b2d196_62f867bc42432.png
Скопійовано!