12 Травня, 2020
Час читання: 3 хв.

Хакатони Hack the New World та The New Online Era Об’єднуються в Одну Подію

Хакатон від IT Arena та Lviv Tech Angels – Hack the New World та хакатон від компанії ELEKS The New Online Era – Collaborate for Impact об’єднуються в одну подію, задля ефективного пошуку посткризових технологічних рішень для Львова, країни та світу в цілому.

Хакатон The New Online Era Collaborate for Impact спрямований на пошук рішень щодо збереження безперервності бізнесу у кризові періоди, правила безпечної взаємодії, подолання логістичних труднощів та вирішення мережевих проблем. В той же час, хакатон Hack the New World в пошуках рішень для пост карантинного Львова, які допоможуть місту якнайшвидше повернути різні сфери бізнесу до життя. Проте, ціль обох подій – однакова: зібрати талановитих інженерів та інноваторів та розробити ефективний, готовий до застосування продукт за 48 годин. Саме тому організатори подій вирішили об’єднатися, подвоївши зусилля. Подія відбудеться 15-17 травня.

ІТ-індустрія як і інші бізнеси активно допомагають в боротьбі з пандемією по всій країні, так само як і наша спільнота технологічних компаній у Львові, яка від початку карантину закуповує експрес-тести для міста та області. Проте тепер ми вирішили подивитись трохи вперед і передбачити можливі проблеми, які з’являться у кожного бізнесу та кожної окремої людини після послаблення карантину. Очевидно, нас чекає багато змін і на мою думку, технології можуть допомогти в багатьох аспектах – дотримання безпеки, передбачення та аналітика тих чи інших ситуацій, зручніша комунікація і ще багато інших рішень. Тому зібрати проактивних та талановитих людей і в швидкі строки реалізувати цікаву та корисну ідею – ще один спосіб як ІТ-індустрія може допомогти коментує Михайло Пузраков, Президент, Lviv Tech Angels, СOO та Co-founder, Intellias.

Хакатони The New Online Era – Collaborate for Impact та Hack the New World об’єднають також призовий фонд, менторів та учасників журі, а також тих, хто вже зареєструвався на участь в обох хакатонах, а це учасники понад з 12 країн світу. На цей момент головний приз становить 6000 usd, команди також зможуть позмагатись за можливість отримати ангельські інвестиції, представити свою ідею серед кращих українських стартапів на виставці Startup Alley під час IT Arena, а також отримати безкоштовні квитки на конференцію. В журі хакатону представники Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства цифрової трансформації України.

ELEKS’ CTO, Клаус Сонненляйтер коментує: “У час зіткнення з глобальною кризою ми бачимо зони росту для бізнесу, та можливості вдосконалити наші способи співпраці. Ми об’єднуємо зусилля провідних ІТ компаній України, щоб створити найбільш ефективні рішення. Технології це один із найпотужніших інструментів сьогодення, а хакатон спосіб їх використати для вирішення актуальних питань. Ми зібрали ІТ-спеціалістів, візіонерів, аналітиків та ідейників з усього світу щоб сформулювати рішення для забезпечення стабільності та розвитку нашої нової цифрової ери”.

Головні теми об’єднаного хакатону, в межах яких розроблятимуть технологічні рішення під час хакатону:

  • Tourism and hospitality
  • Crisis response
  • Transportation
  • Retail industry
  • Work
  • Event industry
  • Education
  • Community development
  • Healthcare
  • Online Education

Реєстрація безкоштовна і триватиме до 12:00 четверга, 14 травня. Реєструйтесь за посиланням.

ОрганізаториIT Arena, Lviv Tech Angels, ELEKS

Поділитися статтею:
Хакатони Hack the New World та The New Online Era Об’єднуються в Одну Подію

Хакатон від IT Arena та Lviv Tech Angels – Hack the New World та хакатон від компанії ELEKS The New Online Era – Collaborate for Impact об’єднуються в одну подію, задля ефективного пошуку посткризових технологічних рішень для Львова, країни та світу в цілому. Хакатон The New Online Era – Collaborate for Impact спрямований на пошук […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d185d0b0d0bad0b0d182d0bed0bdd0b8-hack-the-new-world-d182d0b0-the-new-online-era-d0bed0b1d194d0b4d0bdd183d18ed182d18cd181d18f-d0b2-d0bed0b4_62f86d648fa3d.png
Скопійовано!