10 Вересня, 2021
Час читання: 2 хв.

HebronSoft Призначив Костянтина Полосухіна Новим Генеральним Директором

Члени ради засновників компанії HebronSoft  призначили нового виконавчого директора. Ним став Костянтин Полосухін.

Львів, Україна, 1 вересня 2021 р. Рада директорів HebronSoft оголосила про зміну генерального директора компанії. Новопризначеним керівником став Костянтин Полосухін. Досвідчений бізнес-лідер Костянтин Полосухін змінив на цій посаді Лілію Валігун і взяв на себе обов’язки директора компанії з 1 вересня, 2021 року. Лілія Валігун, попередній генеральний директор, продовжить перейматися справами компанії на позиції Chairman.

Пан Полосухін прийшов у компанію, маючи за плечима великий десятирічний досвід роботи на різних посадах в ІТ-індустрії. Почавши свою кар’єру як інженер з контролю якості (Quality Assurance Engineer), він пройшов усі щаблі кар’єрного зростання в структурі IT-компанії, та має ключові фахові компетенції, що необхідні для топ-менеджменту великих компаній.

Ми, в HebronSoft, дуже раді, що до нашої родини та команди приєдналася особлива і надзвичайна людина,” — сказала Лілія Валігун. “Я щиро вірю, що Костянтин Полосухін це правильна людина, яка, зайнявши посаду генерального директора HebronSoft, будепрацювати над розвитком компанії та зміцненням її культури!”
img_5926

Зовсім недавно пан Полосухін був віце-президентом компанії Avenga зі стратегічного менеджменту, де працював з ринками США та Великобританії. Він відповідав за стратегічний розвиток та налагодження відносин із клієнтами у галузях охорони здоров’я, фінансів, медіа та гостинності. До призначення на цю посаду пан Полосухін також працював топ-менеджером в компанії DataArt, де керував масштабними проєктами стратегічного партнерства.

Як генеральний директор HebronSoft Костянтин Полосухін зобов’язується досягати таких цілей:
  • Розширити програму соціальної відповідальності (Hebron IT Academy) та розпочати нові ініціативи екологічної відповідальності.
  • Продовжити формувати культуру інженерної досконалості та соціально активні спільноти, які глибоко дбають про екологію, сталий розвиток, освіту та економіку.
  • Збільшити клієнтську базу компанії та забезпечити з ними довготривалі стратегічні відносини.
  • Вивести компанію на новий рівень розвитку із продуманим стратегічним плануванням на 2022 рік та наступні три роки.

“Маючи соціальну відповідальність як одну зі своїх пріоритетних цінностей, ми відкриваємо новий шлях для дітей-сиріт, навчаючи їх та адаптуючи до IT індустрії. Наші взаємини з клієнтами також є унікальними та особливими, оскільки ми будуємо з ними відносини, сповідуючи ті самі цінності. Я можу впевнено сказати, що я готовий розпочати цю надихаючу подорож під назвою HebronSoft”,  зазначив Костянтин Полосухін.

Новий генеральний директор отримав вищу освіту в Херсонському державному технологічному університеті в 2011 році за спеціальністю “Інженерія програмного забезпечення”.

“Я безмежно щасливий, що ми можемо змінити ще більше життів разом”, сказав Ігор Була, співзасновник та головний операційний директор HebronSoft. “Ласкаво просимо в родину небайдужих та відповідальних!”
Поділитися статтею:
HebronSoft Призначив Костянтина Полосухіна Новим Генеральним Директором

Члени ради засновників компанії HebronSoft  призначили нового виконавчого директора. Ним став Костянтин Полосухін. Львів, Україна, 1 вересня 2021 р. Рада директорів HebronSoft оголосила про зміну генерального директора компанії. Новопризначеним керівником став Костянтин Полосухін. Досвідчений бізнес-лідер Костянтин Полосухін змінив на цій посаді Лілію Валігун і взяв на себе обов’язки директора компанії з 1 вересня, 2021 року. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/hebronsoft-d0bfd180d0b8d0b7d0bdd0b0d187d0b8d0b2-d0bad0bed181d182d18fd0bdd182d0b8d0bdd0b0-d0bfd0bed0bbd0bed181d183d185d196d0bdd0b0-d0bdd0be_62f8689407181.png
Скопійовано!