9 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

ImproveIT Solutions приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ImproveIT Solutions це компанія, що надає комплексні послуги з розробки програмного забезпечення, створює вражаючі цифрові продукти і потужні команди інженерів для технологічних корпорацій і стартапів. ImproveIT це поєднання висококваліфікованих фахівців, надзвичайно відкритої бізнес-культури та сучасних технологій.

З 2016 року ImproveIT Solutions розробляє програмні продукти та створює виділені команди розробників в Україні для 50+ клієнтів з усього світу. Центри розробки знаходяться в Чернівцях та Львові. Двома основними напрямками діяльності є web/SaaS розробка та створення мобільних додатків для замовників з Швейцарії, Франції, Голландії, Великобританії, Німеччини, Швеції та інших країн.

Портфоліо компанії включає програмні рішення, які використовуються в 75 країнах світу – від B2C мобільних додатків до фінтех-систем ентерпрайз рівня. Галузеві вертикалі включають готельно-ресторанний бізнес, поліграфію, охорону здоров’я, wearable-технології, роздрібну торгівлю, транспорт і логістику тощо.

“Ми раді стати частиною Львівського ІТ Кластера і докладемо всіх зусиль, щоб наша співпраця була ефективною та продуктивною. Цілі та проєкти Кластера надихають, мотивують і відкривають нові можливості для розвитку. Зараз, як ніколи, нам потрібно триматися разом та допомагати всіма можливими способами з такою свідомою та прогресивною командою ми зможемо все!” Віталій Вершинін, CEO, ImproveIT Solutions.

“Вітаємо ImproveIT Solutions у Львівському ІТ Кластері. Ми продовжуємо збільшувати нашу ІТ-спільноту, об’єднувати компанії для запуску вражаючих проєктів та генерування ідей. Як показує досвід, разом ми можемо значно більше. Сподіваємося на продуктивну співпрацю” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
ImproveIT Solutions приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ImproveIT Solutions – це компанія, що надає комплексні послуги з розробки програмного забезпечення, створює вражаючі цифрові продукти і потужні команди інженерів для технологічних корпорацій і стартапів. ImproveIT – це поєднання висококваліфікованих фахівців, надзвичайно відкритої бізнес-культури та сучасних технологій. З 2016 року ImproveIT Solutions розробляє програмні продукти та створює виділені команди розробників в Україні для 50+ […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/improveit-solutions-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd825cbb159.png
Скопійовано!