24 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

In Silico приєдналася до Львівського IT Кластера

In Silico – компанія, що спеціалізується на візуалізації, 3D-моделюванні та створенні інтерактивних рішень та презентацій.

Завдяки багаторічному досвіду і високій кваліфікації команди фахівців, In Silico здатна трансформувати будь-яку ідею у візуальну історію, що вражає. Працівники компанії створюють реалістичні 3D-моделі з неймовірною деталізацією, що дозволяють її клієнтам ефективніше комунікувати зі своїми споживачами, а також цілі віртуальні світи, що надають ще більше можливостей завдяки інтерактивності та геймифікації. Використовуючи передові інструменти та технології, In Silico допомагає своїм клієнтам створювати візуальні ефекти, що вражають та залишають незабутнє враження.

“В нашій компанії ми розуміємо критичну роль, яку відіграє візуалізація в сучасному бізнес-ландшафті. Незалежно від того, чи ви є забудовником, що хоче продемонструвати свої майбутні проєкти, чи промисловим виробником, який прагне налагодити та оптимізувати свій виробничий процес, чи архітектором, який прагне втілити архітектурні проєкти в життя, наша команда прагне перетворити ваше бачення в візуально зрозумілі рішення,” зазначає Андрій Павлюк, СЕО In Silico.

“Вітаю In Silico у спільноті Львівського IT Кластера. Приєднання нових прогресивних компаній стане чудовою нагодою реалізувати нові ідеї та сприятиме подальшому розвитку технологічного бізнесу в Україні,” додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Компанія In Silico працює на стику мистецтва та інженерії, створює красиві рішення та візуалізації завдяки повному розумінню інженерної складової проєктів та побудові міцного технічного фундаменту.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія продовжує вести тісні партнерські стосунки зі своїми клієнтами. Працівники компанії підтримують наших військових не лише донатами, але і різними волонтерськими ініціативами.

Команда In Silico щаслива долучитися до спільноти IT Кластера, разом з іншими учасниками допомагати країні і працювати над інноваційним розвитком нашого суспільства.

Поділитися статтею:
In Silico приєдналася до Львівського IT Кластера

In Silico – компанія, що спеціалізується на візуалізації, 3D-моделюванні та створенні інтерактивних рішень та презентацій. Завдяки багаторічному досвіду і високій кваліфікації команди фахівців, In Silico здатна трансформувати будь-яку ідею у візуальну історію, що вражає. Працівники компанії створюють реалістичні 3D-моделі з неймовірною деталізацією, що дозволяють її клієнтам ефективніше комунікувати зі своїми споживачами, а також цілі віртуальні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/insilico-logo-news.png
Скопійовано!