17 Вересня, 2019
Час читання: 2 хв.

Incora Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Incora займається розробкою програмного забезпечення з 2015 року і за цей час ми реалізували понад 40 інноваційних проєктів для клієнтів з усього світу.

Наша талановита команда складається з крутих фахівців, які використовують найсучасніші підходи у Web та мобільній розробці. Ми займаємося створенням та оптимізацією різноманітних проєктів, зокрема сфері освіти, медицини, фінансів, та інших.

1d9a6925

Особистий та професійний ріст надзвичайно важливий для нашої команди, тому ми радо ділимося знаннями та досвідом. Цього літа, наприклад, ми запустили 2-місячний освітній проєкт для молодих програмістів, які хочуть отримати досвід розробки реального проєкту. Лекторами на Incora Coding Camp стали четверо наших досвідчених розробників. Захоплення новітніми технологіями, взаємна підтримка та затишна атмосфера допомагають нам розробляти чудові проєкти і будувати довготривалі та міцні стосунки як із членами команди, так і з клієнтами.

Вступ у Lviv IT Cluster дуже важливий для нашої команди, адже це дасть нам можливість брати активну участь у розробці різноманітних соціальних проєктів для покращення якості життя міста, – переконаний Богдан Васильків, CEO в Incora. – Робота з глобальним ринком показала, що наша сфера має великий потенціал і ми повинні об’єднатися, щоб разом стати рушієм змін”.

“Сильна соціальна позиція Lviv IT Cluster дуже імпонує цінностям нашої компанії. Ми переймаємося добробутом регіону та підтримуємо ініціативу Кластера щодо надання висококваліфікованої ІТ освіти”, – каже Тетяна Стойко, CTO в Incora. 

“Ми раді вітати нового учасника Львівського ІТ Кластера. Зараз спостерігається корисна тенденція серед молодих ІТ-компаній – ставати соціально відповідальними. Впевнений, що Incora зможе привнести багато позитивних змін в тех індустрію”, – коментує Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ Кластера. 

 

 

Поділитися статтею:
Incora Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Incora займається розробкою програмного забезпечення з 2015 року і за цей час ми реалізували понад 40 інноваційних проєктів для клієнтів з усього світу. Наша талановита команда складається з крутих фахівців, які використовують найсучасніші підходи у Web та мобільній розробці. Ми займаємося створенням та оптимізацією різноманітних проєктів, зокрема сфері освіти, медицини, фінансів, та інших. Особистий та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/incora-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f86f6e8a784.png
Скопійовано!