27 Червня, 2023
Час читання: 2 хв.

Indeema Software та ЛНУ розкривають інноваційний потенціал студентів у рамках конкурсу “IoT Challenge”

Indeema Software оголосила про успішне проведення конкурсу “IoT Challenge”у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Конкурс реалізовано за сприяння компанії Indeema, факультету електроніки та комп’ютерних технологій на чолі з деканом Юрієм Фургалою і кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій завідувач якої – Іван Карбовник виконував роль голови оргкомітету конкурсу. “IoT Challenge” надав студентам унікальну можливість створити власні проєкти Інтернету речей (IoT) та отримати грант для підтримки подальших інноваційних ідей.

Мета конкурсу “IoT Challenge” – спонукати талановитих студентів університету розкрити свій потенціал та підвищити свій професійний рівень у галузі електроніки, програмування та технології Інтернету речей.

Компанія Indeema Software прагне надихнути нове покоління технічних спеціалістів та програмістів, які у майбутньому зможуть розробляти та проєктувати перспективні ІоТ рішення для України та світу.

Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати свої знання, навички та креативне мислення, готуючи проєкти із застосуванням технологій IoT, які вирішують реальні виклики та доводять фахові вміння студентів. Завданням було запропонувати рішення для певної проблеми, визначити стек технологій для його реалізації та застосувати свої теоретичні знання на практиці. Студенти різних курсів зробили свій перший крок на шляху до того, щоб стати досвідченими ІоТ експертами.

Спеціалісти компанії Indeema та викладачі університету оцінювали проєкти на основі кількох факторів, таких як концепція IoT проєкту, можливість технічної реалізації та якість презентації. Переможці “IoT Challenge” отримали гранти та сертифікати від компанії Indeema для фінансування своїх майбутніх проєктів.

Володимир Шевчик, генеральний директор Indeema Software, зазначив: “Цей конкурс є чудовою можливістю для наших студентів продемонструвати свій потенціал у сфері Інтернету речей. Ми віримо, що, сприяння розвитку їх творчих та технічних навичок, надасть їм можливість змінювати цей світ на краще та робити свій перший внесок у цифрову трансформацію в Україні”.

Про компанію Indeema:

Indeema Software – провідна ІоТ компанія з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою у Львові. Компанія розробляє та створює розумні та під’єднані екосистеми, завдяки багаторічному досвіду роботи з технологією Інтернету речей. Від проєктування та розробки апаратних і програмних рішень IoT до інтеграції складних мереж взаємопов’язаних пристроїв Indeema Software пропонує індивідуальні рішення для клієнтів по всьому світу.

Поділитися статтею:
Indeema Software та ЛНУ розкривають інноваційний потенціал студентів у рамках конкурсу “IoT Challenge”

Indeema Software оголосила про успішне проведення конкурсу “IoT Challenge”у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Конкурс реалізовано за сприяння компанії Indeema, факультету електроніки та комп’ютерних технологій на чолі з деканом Юрієм Фургалою і кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій завідувач якої – Іван Карбовник виконував роль голови оргкомітету конкурсу. “IoT Challenge” надав студентам унікальну можливість створити […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/kaver-1200h630.png
Скопійовано!