18 Березня, 2021
Час читання: 2 хв.

Infopulse Підтвердила Статус Постачальника Послуг Microsoft Azure

Статус постачальника послуг Microsoft Azure Expert за програмою Managed Service Provider (MSP) підкреслює важливий етап 17-річної співпраці між компаніями Infopulse та Microsoft. Статус Azure Expert MSP — це валідація експертизи та досвіду організації у наданні передових хмарних сервісів Azure.

Для отримання розширеної сертифікації компанія Infopulse пройшла зовнішній аудит на предмет відповідності жорстким вимогам програми Microsoft і увійшла в список 100 глобальних Azure Managed Services компаній. Корпорація Microsoft ввела цей партнерський статус у 2018 році щоб виділити надійних IT-партнерів, які допоможуть бізнесу реалізувати комплексну цифрову трансформацію.

«Ми надзвичайно раді отримати визнання нашої компанії як сертифікованого постачальника керованих послуг Azure від Microsoft. Ця кваліфікація підтверджує наші передові можливості і націленість на інновації, що дозволяє нам впроваджувати організаційну трансформацію за допомогою хмарних технологій. Технічні можливості та бізнес-експертиза Infopulse у великій екосистемі продуктів Microsoft забезпечують нашим клієнтам отримання послуг із впровадження хмарних технологій Azure світового рівня, які повністю відповідають вимогам бізнесу», — Іван Мусієнко, Керівник Cloud Center of Excellence в Infopulse, Managed Services & Solutions.

«Програма Microsoft Azure Expert MSP відзначає партнерів, які зробили вагомий внесок у створення та надання можливостей керованих послуг нового покоління. Компанія Infopulse продемонструвала експертизу та досвід, необхідні для того, щоб стати учасником програми Azure Expert MSP», — Myladie Stoumbou, Директор програми One Commercial Partner в Microsoft CEE Multi-Country.
Поділитися статтею:
Infopulse Підтвердила Статус Постачальника Послуг Microsoft Azure

Статус постачальника послуг Microsoft Azure Expert за програмою Managed Service Provider (MSP) підкреслює важливий етап 17-річної співпраці між компаніями Infopulse та Microsoft. Статус Azure Expert MSP — це валідація експертизи та досвіду організації у наданні передових хмарних сервісів Azure. Для отримання розширеної сертифікації компанія Infopulse пройшла зовнішній аудит на предмет відповідності жорстким вимогам програми Microsoft […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/infopulse-d0bfd196d0b4d182d0b2d0b5d180d0b4d0b8d0bbd0b0-d181d182d0b0d182d183d181-d0bfd0bed181d182d0b0d187d0b0d0bbd18cd0bdd0b8d0bad0b0-d0bf_62f86b0544a7a.jpeg
Скопійовано!