18 Лютого, 2021
Час читання: 2 хв.

Інноваційна Платформа SoftServe Стане Майданчиком для Програми ООН

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні об’єднує громадських активістів із різних куточків України для розробки довгострокових рішень, спрямованих на примноження позитивних змін у громадах у межах “Co-create with Locals” (англ. «Співтворимо з місцевою громадою»). Ця 3-місячна ініціатива покликана залучити активістів до розробки інноваційних рішень у сферах громадської безпеки та соціальної згуртованості, і буде реалізована на Інноваційній платформі SoftServe.
Основна мета програми “Co-create with Locals” – навчити громадських активістів ефективно використовувати методи дизайн-мислення, дослідження аудиторії, краудсорсингу та експериментування для впровадження інноваційних і водночас практичних ідей із розвитку громад. Більше про програму та умови участі можна дізнатися на сайті ПРООН в Україні.
Платформа із розвитку інновацій від SoftServe – це власний продукт SoftServe, який допомагає у пошуку ідей, дизайні прототипу та тестуванні продукту на ринку ще до його фінальної розробки. Процес складається з трьох етапів: створення ідеї, валідації та реалізації. Компанія застосовує платформу для роботи над інноваціями як всередині компанії, так і для клієнтських замовлень.
Команда експертів з інновацій SoftServe допомагатиме учасникам Cocreate with Localsпровалідувати їх ідеї, перевірити їх на релевантність, цінність та дієвість для поставленої задачі.
«Ми в компанії SoftServe знаємо, що справжній успіх інновацій полягає у швидкості впровадження рішень та у вартості валідації ідей на ринку. Наша Інноваційна платформа — це інструмент, створений на основі нашого досвіду і знань, якими ми охоче поділимося з учасниками програми», — зазначає Єгор Асманкін, проєктний менеджер Інноваційної платформи в SoftServe.
Спеціалісти компанії також проведуть тренінги з навчання роботи на платформі з розвитку інновацій для учасників та учасниць програми “Co-create with Locals”. Для фіналістів програми експерти SoftServe стануть менторами із впровадження ідей учасників у життя.
Для довідки
Запуск програми здійснюється ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Платформою із розвитку інновацій SoftServe, Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН, Мережею робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Поділитися статтею:
Інноваційна Платформа SoftServe Стане Майданчиком для Програми ООН

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні об’єднує громадських активістів із різних куточків України для розробки довгострокових рішень, спрямованих на примноження позитивних змін у громадах у межах “Co-create with Locals” (англ. «Співтворимо з місцевою громадою»). Ця 3-місячна ініціатива покликана залучити активістів до розробки інноваційних рішень у сферах громадської безпеки та соціальної згуртованості, і буде […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d196d0bdd0bdd0bed0b2d0b0d186d196d0b9d0bdd0b0-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-softserve-d181d182d0b0d0bdd0b5-d0bcd0b0d0b9d0b4d0b0d0bd_62f86b53d6535.jpeg
Скопійовано!