7 Квітня, 2021
Час читання: 2 хв.

Innovation District IT Park Залучив 81,5 млн Євро Кредитних Коштів

Найбільший державний банк Польщі BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) погодив надання кредиту на будівництво Innovation District IT Park, масштабного інфраструктурного проєкту львівської ІТ-індустрії.

 

ТзОВ «Девелопленд Груп» отримало погодження від найбільшого державного банку Польщі BKG стосовно надання кредиту у розмірі 81,5 млн євро на будівництво Innovation District IT Park. Технологічний парк з офісами для 10 000 ІТ-спеціалістів, мультифункціональним центром та науковими лабораторіями буде зведений у Львові на перетині вулиць Стрийська-Чмоли.

 

Загальна вартість будівництва першої черги проєкту становить 136 мільйонів євро. Планова дата відкриття першої черги проєкту друга половина 2023 року.

 

Проект реалізовується за участю локального інвестора та найбільшого ріал-естейт фонду світу, за підтримки і партнерства Львівського ІТ Кластера. Генеральним підрядником будівництва буде одна з найбільших будівельних компаній Польщі Unibep. «Ми щасливі, що в такий важкий та невизначений час банк BGK повірив в нас і успіх цього проєкту. Це найбільший ріал-естейт проєкт за всі роки незалежності України. Ми керуємось підходом «Думайте глобально, дійте активно локально», коментує локальний інвестор.

 

«Ми дуже довго чекали на це рішення банку, результати стосовно цього кредиту інвестори проєкту очікували отримати ще в лютому 2020 року. Проте, вже тоді світові банки призупинили прийняття важливих фінансових рішень через ситуацію з настанням коронакризи. Проте, ми раді, що інвестори проєкту отримали позитивну відповідь від банку і з впевненістю можемо сказати, що проєкт рухається далі», коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

 

Innovation District IT Park – надзвичайно важливий проєкт для міста та для ІТ-спільноти, оскільки це простір, де будуть працювати та навчатись майбутні ІТ-спеціалісти. Окрім офісних приміщень, на території IT Park розміститься також кампус лабораторій, вільний доступ до яких отримають науковці та студенти з різних навчальних закладів міста. Ідеєю навчальної складової є дати студентам можливість застосовувати здобуті знання на практиці, навчатися в епіцентрі ІТ-індустрії, відвідувати події та проходити стажування в ІТ-компаніях, які будуть розміщуватися всього за кілька кроків від університету. Нагадаємо також, що проєкт вже має перших резидентів, серед яких компанії GlobalLogic, N-iX, Intellias, SoftServe та Perfectial.
Поділитися статтею:
Innovation District IT Park Залучив 81,5 млн Євро Кредитних Коштів

Найбільший державний банк Польщі BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) погодив надання кредиту на будівництво Innovation District IT Park, масштабного інфраструктурного проєкту львівської ІТ-індустрії.   ТзОВ «Девелопленд Груп» отримало погодження від найбільшого державного банку Польщі BKG стосовно надання кредиту у розмірі 81,5 млн євро на будівництво Innovation District IT Park. Технологічний парк з офісами для 10 000 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/innovation-district-it-park-d0b7d0b0d0bbd183d187d0b8d0b2-815-d0bcd0bbd0bd-d194d0b2d180d0be-d0bad180d0b5d0b4d0b8d182d0bdd0b8d185-d0bad0bed188d182_62f86ab967bf7.png
Скопійовано!