2 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Intellias посів перше місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією Forbes Ukraine

Компанія Intellias посіла почесне 1 місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією видання Forbes Ukraine! У цей рейтинг потрапили бізнеси, які в умовах війни та складної економічної ситуації продовжують розвиватися, забезпечують робочими місцями тисячі українців і наповнюють бюджет країни.

Загалом редакція Forbes опитала 150 найбільших українських приватних компаній та банків про ключові показники їхнього бізнесу під час повномасштабної війни. Також до уваги брали інформацію про чисельність працівників, фізичні обсяги виробництва, обсяг сплачених податків, динаміку розвитку мережі тощо з відкритих джерел. До переліку аналізованих IT-бізнесів потрапили лише компанії з чисельністю спеціалістів понад 2500.

Завдяки ефективному виконанню Business Continuity Plan компанія Intellias вже за два тижні після початку широкомасштабного вторгнення відновила свої делівері процеси і продовжила розвиватися в Україні та за кордоном. Зовсім нещодавно компанія оголосила про придбання Digitally Inspired, швидкозростаючої IT-компанії, яка базується у Великій Британії та Україні. Ця угода дозволить Intellias значно посилити свою експертизу в індустріях Retail та eCommerce, а також стати ближчими до існуючих та потенційних клієнтів у Великій Британії.

Навесні Intellias відкрив новий офіс в Ужгороді, три нових офісів в Польщі, а саме у Варшаві, Вроцлаві та Гданську, на додачу до офісу в Кракові, який працює тут з 2019 року. Також компанія відкрила центри розробки в столиці Болгарії, місті Софія, в столиці Хорватії, місті Загреб. Цієї осені компанія запускає розробницькі центри в іспанських Мадриді та Малазі, а також в португальких містах Лісабоні та Порту. Незабаром компанія офіційно оголосить про відкриття локацій у більш віддалених регіонах світу, зокрема, в Індії та Колумбії.

 В Intellias ні на хвилину не зупиняли найм нових спеціалістів. Наразі в компанії відкрито понад 200 вакансій, з яких більше половини – для українських розробників та розробниць. Після приєднання Digitally Inspired, компанія Intellias зросла до понад 3000 людей.

Компанія планує й надалі зростати, проте розуміє, що для повноцінного відновлення індустрії необхідно виграти війну. Команда Intellias робить все від неї залежне, аби наблизити нашу спільну перемогу: надає найкращий сервіс клієнтами, аби вони продовжували вести свій бізнес в Україні, запускає нові проєкти, займається волонтерством, збирає кошти для ЗСУ і допомагає мобілізованим колегам.

Поділитися статтею:
Intellias посів перше місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією Forbes Ukraine

Компанія Intellias посіла почесне 1 місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією видання Forbes Ukraine! У цей рейтинг потрапили бізнеси, які в умовах війни та складної економічної ситуації продовжують розвиватися, забезпечують робочими місцями тисячі українців і наповнюють бюджет країни. Загалом редакція Forbes опитала 150 найбільших українських приватних компаній та банків про ключові показники […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/intellias-posiv-pershe-miscze-v-rejtyngu-30-stijkyh-kompanij-ukrayiny-za-versiyeyu-forbes-ukraine_63bd829db14aa.png
Скопійовано!