5 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

Intellias пройшов аудит інклюзивності та доступності

Intellias у партнерстві з громадською організацією Доступно.UA провів аудит інклюзивності компанії, а також перевірив впроваджені політики та робочі процеси. Головна мета аудиту забезпечення безбар’єрного доступу та комфорту для всіх спеціалістів та спеціалісток, а також відвідувачів офісів Intellias в Україні та за кордоном.

Intellias продовжує реалізацію попередніх рекомендацій експертів Доступно.UA, аби зробити свої офісні простори ще більш доступними. Зокрема на внутрішньому подвір’ї головного офісу компанії у Львові вже організували паркувальні місця для людей з інвалідністю та розширили гостьове паркомісце. Також компанія реконструювала пропускну систему до будівлі під потреби людей з інвалідністю. Приміщення та обладнання, а саме шафу-купе, принтзону та вбиральні також реконструювали відповідно до отриманих від Доступно.UA рекомендацій. Крім того, зробили контрастнішим маркування дверей та приміщень.  

“Незалежно від ситуації на ринку чи внутрішніх чинників, ми в Intellias завжди приділяємо велику увагу забезпеченню комфортних та безпечних умов праці. Питання відповідності стандартам та нормативам інклюзивності сьогодні є особливо актуальним, в зв’язку з поступовим поверненням з війни мобілізованих колег. Нам вдалося реалізувати ряд важливих змін, що зробили офіси компанії більш доступними і ми дуже вдячні громадській організації Доступно.UA за надані висновки та рекомендації для подальшого покращення робочих просторів“, – говорить Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias. 

За результатами нового аудиту, компанія отримала свіжі висновки та детальні рекомендації від Доступно.UA з прикладами і альтернативними варіантами щодо поліпшення простору головного офісу. Усі рекомендації розділені на прості в реалізації і більш масштабні. Зокрема це: нанесення додаткового контрастного маркування, розміщення поручнів у вбиральнях, регулювання висоти дзеркал й інші прості елементи доступності. Серед більш масштабних рекомендованих змін – будівництво пандуса та нормативного заїзду до місця паркування людей з інвалідністю.

“Я хочу відчувати себе вільним в Україні. І я щиро радію, коли до нас звертаються компанії, які справді зацікавлені включати в роботу якомога більше груп населення. Для мене це про розвиток, повагу та рівне ставлення”, –говорить Дмитро Щебетюк, засновник і експерт Доступно.UA

За словами Наталії Пархитько, заступниці керівника, керівниці напряму соціального підприємництва Доступно.UA сьогодні питання доступності постає в Україні все гостріше. 

“На жаль, повномасштабна війна підсвітила цю проблему дуже яскраво. Ми вдячні компанії Intellias, за звернення та перші зміни. Це показує реальну зацікавленість у змінах та у відкритості. Це була одна з найуспішніших наших співпраць за час функціонування Бюро доступності”, говорить експертка. 

Рівність, різноманітність та інклюзивність (EDI) – одна з головних цінностей Intellias. Компанія розробила стратегію EDI з фокусом на гендерну рівність, відповідальне батьківство, підтримку ветеранів, інклюзивність та доступність. А також впровадила низку політик, що забезпечують найбільш сприятливі умови та рівні права для всіх спеціалістів та спеціалісток, зокрема: Політику рівних можливостей, Політику протидії насильству, Політику запобігання сучасному рабству і торгівлі людьми та Політику різноманітного найму. 

Intellias неодноразово визнавали найкращим місцем для роботи в Україні та за кордоном. Зокрема в 2023 році компанія отримала нагороди Great Place to Work in Spain, а також Great Place To Work Certification in Poland. При оцінці учасників цих премій велику увагу приділяли саме питанням впровадження політик рівних можливостей, недискримінації, безбар’єрності та ін. Також в серпні 2023 року Intellias увійшов до списку з 25 найкращих роботодавців для ветеранів та ветеранок за версією Forbes Ukraine.

Поділитися статтею:
Intellias пройшов аудит інклюзивності та доступності

Intellias у партнерстві з громадською організацією Доступно.UA провів аудит інклюзивності компанії, а також перевірив впроваджені політики та робочі процеси. Головна мета аудиту – забезпечення безбар’єрного доступу та комфорту для всіх спеціалістів та спеціалісток, а також відвідувачів офісів Intellias в Україні та за кордоном. Intellias продовжує реалізацію попередніх рекомендацій експертів Доступно.UA, аби зробити свої офісні простори […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/facebook-post-ua.png
Скопійовано!