17 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Intellias пропонує понад 200 вакансій для українських спеціалістів

Найкращий ІТ-роботодавець за версією DOU, компанія Intellias, продовжує зростати й розвиватись в Україні, пропонуючи місцевим спеціалістам та спеціалісткам понад 200 вакансій. Загалом, компанія має понад 340 відкритих позицій у різних країнах світу, з яких понад 70% орієнтовані саме на український ринок талантів.

Українцям пропонують приєднатись до роботи над проєктами у сферах автомотів, FinTech, Telecom, MedTech та інших. Запрошують спеціалістів, які працюють із різними мовами програмування та стеками. Зокрема, 33 вакансії відкрито для С++ спеціалістів, 31 – для Java розробників, 24 – для JS спеціалістів та стільки ж для DevOps інженерів, 20 – для Android та iOS розробників, 10 – для Embedded інженерів і багато інших.

“Intellias завжди був і лишається українською компанією. За 20 років роботи на міжнародному ринку ми переконалися, що українські інженери мають першокласну кваліфікацію та потужні технічні знання. Ми віримо у ЗСУ та нашу близьку перемогу. Intellias продовжує розвивати українську ІТ спільноту та наймати українські таланти – більшість наших вакансій відкрита для українців. Запрошуємо вас переглядати кар’єрні можливості та долучатися до команди Intellias”, говорить Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Спеціалісти Intellias мають можливість працювати як віддалено, так і в офісі. Наразі в Україні функціонують три розробницькі центри – у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Останній було відкрито навесні 2022 року. Усі вони обладнані за принципом smart comfort, тобто створена ціла система для комфорту працівників: зручні робочі місця, переговорні кімнати, кімнати відпочинку,  кухні тощо. Крім того, у львівському офісі Intellias є безпечне й комфортне бомбосховище з Wi-Fi. Спеціалісти з інших міст України також можуть приєднатись до компанії та працювати віддалено. Аби не наражати людей на небезпеку, ми тимчасово призупинили роботу офісів у Києві, Харкові та Одесі. Наразі ми розглядаємо можливість відкриття нашого київського та одеського ринків.

Також Intellias продовжує впроваджувати стратегію з глобалізації свого бізнесу. На додачу до центру розробки в Кракові, який працює з 2019 року, нещодавно компанія відкрила три нові офіси в Польщі – у Варшаві, Гданську та Вроцлаві. Розпочали свою роботу офіси в Хорватії та Болгарії, планується відкриття центрів розробки у Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Окрім локальних спеціалістів, вакансії в цих країнах доступні й українським інженерам, які живуть у згаданих країнах або планують релокуватись. 


Поділитися статтею:
Intellias пропонує понад 200 вакансій для українських спеціалістів

Найкращий ІТ-роботодавець за версією DOU, компанія Intellias, продовжує зростати й розвиватись в Україні, пропонуючи місцевим спеціалістам та спеціалісткам понад 200 вакансій. Загалом, компанія має понад 340 відкритих позицій у різних країнах світу, з яких понад 70% орієнтовані саме на український ринок талантів. Українцям пропонують приєднатись до роботи над проєктами у сферах автомотів, FinTech, Telecom, MedTech […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/intellias-d0bfd180d0bed0bfd0bed0bdd183d194-d0bfd0bed0bdd0b0d0b4-200-d0b2d0b0d0bad0b0d0bdd181d196d0b9-d0b4d0bbd18f-d183d0bad180d0b0d197d0bd_62f863cd167f4.png
Скопійовано!