16 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Intellias та PMI Ukraine Chapter підписали меморандум про співпрацю

Глобальна IT компанія Intellias та PMI Ukraine Chapter («Інститут управління проєктами Україна») уклали меморандум про співпрацю. Документом зокрема передбачені промотування сучасних стандартів з управління проєктами, розвиток проєктного менеджменту в Україні, освітні ініціативи, підвищення кваліфікації спеціалістів та спеціалісток Intellias, організація та проведення тематичних заходів.

Як зазначає президент PMI Ukraine Chapter Роман Резніков для Інституту меморандум з Intellias буде першим подібним партнерством в Україні. 

“За кордоном партнерства локальних відділень PMI з бізнесом – це вже стандартна практика, проте в Україні це відбудеться вперше. Наше партнерство передбачає співпрацю між українською спільнотою проєктних менеджерів і спільнотою менеджерів Intellias. Ми фокусуємося на проведенні спільних заходів, роботі над стандартами, популяризації практик PMI в Україні. Крім того Intellias може бути привабливим роботодавцем для чинних членів Інституту», – говорить президент PMI Ukraine Chapter.  

Співпраця між компанією та Інститутом розпочалась ще до підписання меморандуму. Зокрема експерти Intellias входять до робочої групи з адаптації стандарту проєктного менеджменту ISO 21500 до українського ринку. 

За словами керівника PMO в Intellias Олексія Шебанова, меморандум з PMI Ukraine Chapter надає спеціалістам Intellias можливість долучитися до міжнародної спільноти проєктних менеджерів, обмінюватися досвідом, отримувати нові знання та покращувати практики проєктного менеджменту. 

“Це партнерство засвідчує високий рівень зрілості наших проєктів та розуміння спеціалістами Intellias найкращих світових практик, які ми впроваджуємо для наших клієнтів. Спільні проєкти допоможуть нам удосконалити рівень проєктного менеджменту в Україні та поза її межами, впровадити сучасні стандарти та розвивати ефективні практики», – каже Олексій Шебанов.

Важливим елементом домовленостей, що зазначені в меморандумі, також є популяризація експертизи у галузі проєктного менеджменту серед молодих спеціалістів та студентів закладів вищої освіти. Intellias та PMI Ukraine братимуть активну участь в освітньому процесі, надаючи доступ до найкращих світових практик.

Поділитися статтею:
Intellias та PMI Ukraine Chapter підписали меморандум про співпрацю

Глобальна IT компанія Intellias та PMI Ukraine Chapter («Інститут управління проєктами Україна») уклали меморандум про співпрацю. Документом зокрема передбачені промотування сучасних стандартів з управління проєктами, розвиток проєктного менеджменту в Україні, освітні ініціативи, підвищення кваліфікації спеціалістів та спеціалісток Intellias, організація та проведення тематичних заходів. Як зазначає президент PMI Ukraine Chapter Роман Резніков для Інституту меморандум з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/intellias-ta-pmi-ukraine-chapter-pidpysaly-memorandum-pro-spivpraczyu_63bd80363b525.png
Скопійовано!