21 Березня, 2023
Час читання: 3 хв.

Intellias в п’ятірці найбільших IT-експортерів України

Компанія Intellias увійшла до п’ятірки найбільших експортерів IT продуктів та сервісів згідно рейтингу Forbes Ukraine “50 головних експортерів України 2022”.

Цього року видання вперше проаналізувало представників IT-галузі країни. Найбільшим українським компаніям було запропоновано надати інформацію про обсяг експорту у 2022 році або за останній відомий період минулого року. З метою забезпечення галузевої репрезентативності у рейтингу зазначено не 50 найбільших компаній за обсягами експорту, а п’ять або 10 найбільших експортерів в окремих галузях. 

Intellias надав виданню інформацію про обсяги виторгу за 2021 та 2022 роки і дані щодо експортної частки у цьому виторгу. Зокрема За 2022 рік сумарний виторг українського офісу глобальної IT компанії Intellias становив 130 млн. дол. США, де частка експорту склала 97% або близько 126 млн. дол. США. Традиційно найбільшим ринком збуту IT продуктів та сервісів компанії, а також послуг IT консалтингу є країни західної Європи, зокрема з регіону DACH та Велика Британія, на які припадає половина всього минулорічного експорту.  Ще 31% експорту було реалізовано до США, по 7% в країни Близького Сходу та Скандинавії, 2% припадає на країни Центральної і Східної Європи і 3% експорту було реалізовано в інших країнах світу. 

У 2022 році компанія продовжила впровадження стратегії глобалізації бізнесу компанії. Зокрема, на додачу до офісу, який працює в Кракові з 2019 року Intellias відкрив ще три розробницькі центри в Польщі, а саме у Варшаві, Вроцлаві та Гданську. Крім того компанія відкрила центри розробки в столиці Хорватії – місті Загреб, столиці Болгарії – місті Софія, в португальських Лісабоні та Порту, іспанській Малазі. Також компанія розпочала підготовку до відкриття офісів в Колумбії та Індії. 

Придбавши у вересні 2022 року IT компанію Digitally Inspired з головним офісом біля Лондону, Intellias став ще ближчим до клієнтів, посиливши свою присутність у Великій Британії. Також результатом M&A угоди стало потужне підсилення експертизи компанії в галузі Retail, на додачу до 21-річного досвіду в таких галузевих вертикалях як Financial Services & Insurance, Mobility та Telecom & Media. Наразі технологічні рішення Intellias присутні у майже 180 мільйонах автівок 10 глобальних брендів. Загалом технологічними розробками компанії користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

У 2023 році компанія планує пришвидшити зростання бізнесу у США, а також продовжить активний розвиток закордонних центрів розробки. Також важливим завданням буде забезпечення безперервності ведення бізнесу в Україні. 

Нагадаємо, що в жовтні 2022 року Intellias зайняв почесне 1 місце в Рейтингу Forbes Ukraine “30 стійких приватних компаній України“. У цей рейтинг потрапили бізнеси, які в умовах війни та складної економічної ситуації продовжують розвиватися, забезпечують робочими місцями тисячі українців і наповнюють бюджет країни. 

Таких високих результатів компанія досягла завдяки ефективному виконанню Business Continuity Plan, підтримці клієнтів та партнерів, а також злагодженій роботі усієї команди.  

Поділитися статтею:
Intellias в п’ятірці найбільших IT-експортерів України

Компанія Intellias увійшла до п’ятірки найбільших експортерів IT продуктів та сервісів згідно рейтингу Forbes Ukraine “50 головних експортерів України 2022”. Цього року видання вперше проаналізувало представників IT-галузі країни. Найбільшим українським компаніям було запропоновано надати інформацію про обсяг експорту у 2022 році або за останній відомий період минулого року. З метою забезпечення галузевої репрезентативності у рейтингу […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/il-1.jpg
Скопійовано!