24 Квітня, 2024
Час читання: 3 хв.

Intellias в трійці найкращих роботодавців України за версією EY

Intellias увійшов до трійки найкращих роботодавців серед компаній в Україні загалом та в ІТ-сфері зокрема. Такими є результати дослідження серед спеціалістів із досвідом роботи, проведеного міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією EY Ukraine.

Професіонали оцінюють Intellias найвищими балами четвертий рік поспіль. Однак цього року компанія перевершила попередні результати відразу у двох рейтингах – галузевому та інтегрованому, який охоплює усіх роботодавців країни.

У дослідженні «Найкращий роботодавець – 2023» взяли участь понад 2300 респондентів – спеціалістів із досвідом роботи та студентів-початківців. Учасники оцінювали роботодавців за кількома критеріями, серед яких – кар’єрні можливості та корпоративна культура. Частина питань в опитувальнику стосувались також діяльності компанії в умовах повномасштабного вторгнення.

  • Найважливішим фактором у привабливості роботодавців фахівці вважають розмір винагороди (72%);
  • Велике значення мають також можливості для професійної самореалізації (59%) та кар’єрне зростання (53%);
  • Кандидати із досвідом також звертають увагу на корпоративну культуру (56%) та імідж компаній на ринку (55%).

Intellias постійно інвестує в навчання та професійний розвиток спеціалістів та спеціалісток. В компанії створили IntelliHub – екосистему сервісів, яка об’єднує в одному місці усі можливості, доступні для спеціалістів компанії. Зокрема, фахівці Intellias самостійно керують своєю кар’єрою, можуть обрати ментора або стати ним, мають доступ до освітніх онлайн-платформами та регулярних тренінгів.

Також спеціалісти та спеціалістки Intellias самостійно обирають комфортний час та формат роботи: вдома, в офісі чи поєднуючи обидві можливості. Будучи дружньою до родин компанією, Intellias підтримує спеціалістів та спеціалісток, які стають батьками чи опікуванами. Окрім того, офіси компанії в Україні та Польщі обладнані дитячими кімнатами.

Від початку повномасштабного вторгнення Intellias також незмінно підтримує Збройні Сили України та разом із Veteran Hub допомагає в адаптації військовим, які повертаються до цивільного життя.

Кілька років поспіль Intellias посідає місце серед лідерів рейтингів найкращих роботодавців від Forbes та DOU. У серпні 2023 року компанія потрапила до переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine.

Про дослідження від EY в Україні

Дослідження «Найкращий роботодавець» компанія EY в Україні проводить з 2005 року до сьогодні. Його метою є аналіз привабливості роботодавців на ринку праці, визначення вподобань кандидатів під час вибору місця роботи та надання рекомендацій з питань управління брендом роботодавця. Під час опитування респонденти можуть самостійно назвати до трьох роботодавців у порядку їхньої привабливості, а також обрати цікаві їм компанії серед запропонованих галузевих списків, що складаються на основі незалежних згадувань учасників минулорічних досліджень.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Поділитися статтею:
Intellias в трійці найкращих роботодавців України за версією EY

Intellias увійшов до трійки найкращих роботодавців серед компаній в Україні загалом та в ІТ-сфері зокрема. Такими є результати дослідження серед спеціалістів із досвідом роботи, проведеного міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією EY Ukraine. Професіонали оцінюють Intellias найвищими балами четвертий рік поспіль. Однак цього року компанія перевершила попередні результати відразу у двох рейтингах – галузевому та інтегрованому, який охоплює […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/1280h720-ua.png
Скопійовано!