7 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Intellias вчетверте визнано найкращим роботодавцем серед найбільших ІТ-компаній України

За підсумками цьогорічного опитування на ресурсі dou.ua, Intellias обрано роботодавцем №1 серед найбільших сервісних ІТ-компаній у категорії “Компанії з понад 1500 спеціалістів”. Це вже четверта відзнака поспіль у цій категорії для Intellias. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у категорії “компанії з понад 800 спеціалістів”. 

Цього року Intellias в загальному підсумку отримав 97 балів зі 100 можливих. Найвищий показник у розділах “Компанія” та “Умови праці” 99 балів зі 100 можливих. В розділі “Лояльність” компанія отримала 98 балів.

Така висока оцінка Intellias своїми спеціалістами та спеціалістками говорить про те, що можливості та сервіси, які надає компанія, відповідають сьогоднішньому запиту колег. Зокрема цього року особливу увагу приділяли розвитку корпоративної культури і волонтерським CSR-проєктам з підтримки ЗСУ. Також активно розвивали проєкти з кар’єрного та професійного зростання в рамках програми Growth Mindset, проєкти з підтримки ментального здоров’я та освітні можливості. В компанії також продовжили впроваджувати стратегію з глобалізації бізнесу, відкривши центри розробки у восьми країнах світу.

Рейтинг роботодавців від dou.ua проводиться з 2010 року та є безкоштовним і відкритим для всіх ІТ-компаній України. Для того, щоб віддати свій голос, наші спеціалісти та спеціалістки відповіли на 17 запитань про Intellias. Усі запитання було поділено на шість блоків, а саме: “Компенсація”, “Умови праці”, “Кар’єра”, “Проєкт (продукт)”, “Компанія” і “Лояльність”. Оцінювання відбувалось за 7-бальною шкалою Лікерта.  

Intellias вже неодноразово отримував статус найкращого роботодавця. Так, професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року за версією опитування від EY, у тому ж році компанія стала найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, Intellias потрапив у п’ятірку лідерів серед усіх учасників національного рейтингу “Компанії, дружні до родин” від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру “Розвиток КСВ”. Компанія вже двічі компанія отримувала нагороди у рейтингу “Велопрацедавець року” від UCycle. В 2022 році Intellias також посів 1 місце в Рейтингу 30 стійких приватних компаній Forbes.

Поділитися статтею:
Intellias вчетверте визнано найкращим роботодавцем серед найбільших ІТ-компаній України

За підсумками цьогорічного опитування на ресурсі dou.ua, Intellias обрано роботодавцем №1 серед найбільших сервісних ІТ-компаній у категорії “Компанії з понад 1500 спеціалістів”. Це вже четверта відзнака поспіль у цій категорії для Intellias. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у категорії “компанії з понад 800 спеціалістів”.  Цього року Intellias в загальному […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/intellias_dou2-2.png
Скопійовано!