12 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

Intellias відкриває лабораторію IntelliMapLab для студентів ЛНУ  

Глобальна ІТ-компанія Intellias відкрила науково-практичну лабораторію IntelliMapLab у Львівському національному університеті ім. І. Франка. У цьому інноваційному просторі спеціалісти Intellias навчатимуть студентів створювати карти для навігаційних систем автомобілів.   

Урочисте відкриття лабораторії відбулось 11 жовтня – у День університету. 

Лабораторію створили на базі однієї із університетських аудиторій і обладнали сучасною технікою для комфортного освітнього процесу. IntelliMapLab передбачає 25 робочих місць для студентів і лектора.  

Лабораторію відвідуватимуть студенти технічних спеціальностей, які стали учасниками спільної освітньої програми ЛНУ та Intellias. У межах однойменного навчального проєкту IntelliMapLab студенти отримають теоретичні знання та практичний досвід, створюючи карти у форматі NDS (Navigation Data Standard) для навігаційних систем автомобілів. 

“Майбутнє ІТ-сфери в Україні визначатимуть талановиті спеціалісти, які сьогодні на початку своєї кар’єри. Ми в Intellias вважаємо нашою місією допомагати їм отримати саме ті знання, які надихатимуть їх на професійне зростання. Intellias є одним із лідерів автомотів-індустрії. Студенти матимуть можливість вчитися на досвіді наших спеціалістів, ставати впевненішими у своїх силах та продовжувати розвиватися у цій сфері”, Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Навчальна програма складається з двох частин – Training lab та Product lab. Теоретична частина Training lab тривалістю у два місяці передбачає лекції від експертів Intellias. Протягом практичної частини Product lab команди студентів під менторством спеціалістів Intellias виконуватимуть технічні завдання, працюючи над реальним проєктом в agile-командах. 

“Освітній проєкт IntelliMapLab – простір для студентів, у якому хочеться навчатись і зростати. Саме тут ментори Intellias допомагатимуть їм працювати над рішеннями, які визначають майбутнє автомобільної галузі. Наші інженери розробляють програмне забезпечення, яке використовується в понад 179 млн автомобілів по всьому світу. Учасники курсу отримають не лише унікальні знання: найкращі з них матимуть можливість продовжити свій кар’єрний шлях в Intellias”,В’ячеслав Слєпцов, Senior Delivery Director в Intellias, один із авторів програми.

Це не єдина освітня можливість для студентів, яку ініціював Intellias цієї осені. Разом з Українським Католицьким Університетом компанія запустила ще одну навчальну програму IntelliDrive. Студенти третього та четвертого курсів факультету прикладних наук УКУ навчатимуться у експертів Intellias Embedded-розробці. Учасники програми IntelliDrive отримають можливість працювати над власними рішеннями для Intellias Automotive Kit портативної цифрової панелі приладів для автомобілів. 

Компанія щороку запускає навчальні проєкти та регулярно проводить тематичні вебінари Від 2021 року в Intellias працює освітній хаб IntelliStart, що дає можливість безкоштовно вивчати актуальні технічні напрями. У 2022-2023 роках Intellias успішно реалізував програму Junior Stream, учасники якої фокусувалась на вивченні Java та Scala.    

Поділитися статтею:
Intellias відкриває лабораторію IntelliMapLab для студентів ЛНУ  

Глобальна ІТ-компанія Intellias відкрила науково-практичну лабораторію IntelliMapLab у Львівському національному університеті ім. І. Франка. У цьому інноваційному просторі спеціалісти Intellias навчатимуть студентів створювати карти для навігаційних систем автомобілів.    Урочисте відкриття лабораторії відбулось 11 жовтня – у День університету.  Лабораторію створили на базі однієї із університетських аудиторій і обладнали сучасною технікою для комфортного освітнього процесу. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/intellimaplab-opening-by-intellias-11_10_23-3.jpg
Скопійовано!