23 Квітня, 2019
Час читання: 2 хв.

Intellias Відкриває Офіси у Кракові та Івано-Франківську

Одна  з найбільших ІТ-компаній України Intellias оголосила про відкриття одразу двох центрів розробки – у Кракові та в Івано-Франківську. Офіс в Івано-Франківську стане 5-м центром розробки в Україні, а Краків – першим делівері-офісом за межами країни.
 

Відкриття офісу у Кракові є частиною стратегії зростання Intellias. Присутність в країнах ЄС дозволить компанії краще відповідати європейським стандартам безпеки та, зокрема, GDPR регламенту, а також надавати послуги тим клієнтам, для яких є важливим розміщення команд розробників саме в рамках Європейського Союзу.

Віталій Седлер, СEO та співзасновник компанії Intellias коментує: “Краків – розвинений європейський IT-хаб, у ньому зосереджено багато кваліфікованих спеціалістів, є потужна освітня база. Залучення Intellias у цей ІТ-простір – можливість для нашої команди і надалі масштабуватись. Для наших клієнтів присутність Intellias на ринку Європи створює додаткову цінність у співпраці з нами. Окрім того, Краків вже добре знаний багатьом нашим працівникам та клієнтам як туристичне місто, і Краків з’єднаний прямими авіарейсами з чотирма нашими найбільшими делівері-центрами в Україні.”

int1
Франківський офіс компанії почне функціонувати вже на початку літа. Команди нового центру будуть залучені у довготривалі проєкти компанії у таких індустріях як EduTech, Automotive, Fintech та інші.

“В Івано-Франківська є хороший потенціал для розвитку ІТ. У місті багато талановитих інженерів, яких ми будемо залучати до розробки інженерних рішень для своїх клієнтів. Окрім цього, ми бачимо великий простір для розвитку ІТ-ком’юніті міста і маємо намір стати його частиною, розвивати його”. – Продовжує Віталій Седлер.
До кінця 2019 року у нових локаціях планується залучити до 100 спеціалістів.
 

Компанія Intellias заснована у 2002 році у Львові. Станом на квітень 2019 року в офісах у Львові, Києві, Одесі та Харкові працює понад 1300 спеціалістів.

Багато років поспіль Intellias є одним з  найкращих ІТ-роботодавців року за версією dou.ua. Минулого року компанія здобула звання “Велороботодавець року”, яку присвоює асоціація велосипедистів Києва. Упродовж останніх 7 років компанія активно підтримує велорух у всій Україні, спонсоруючи дорослі та дитячі велозмагання.

Минулого року компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Також у 2018 році Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital, найбільшого фонду прямих інвестицій в Україні, для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі.
Поділитися статтею:
Intellias Відкриває Офіси у Кракові та Івано-Франківську

Одна  з найбільших ІТ-компаній України Intellias оголосила про відкриття одразу двох центрів розробки – у Кракові та в Івано-Франківську. Офіс в Івано-Франківську стане 5-м центром розробки в Україні, а Краків – першим делівері-офісом за межами країни.   Відкриття офісу у Кракові є частиною стратегії зростання Intellias. Присутність в країнах ЄС дозволить компанії краще відповідати європейським […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/intellias-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0b2d0b0d194-d0bed184d196d181d0b8-d183-d0bad180d0b0d0bad0bed0b2d196-d182d0b0-d196d0b2d0b0d0bdd0be-d184_62f870c96c9d2.jpeg
Скопійовано!