5 Лютого, 2024
Час читання: 3 хв.

Intellias визнали одним з найкращих роботодавців серед найбільших ІТ-компаній України

Intellias посів друге місце в Рейтингу роботодавців України серед найбільших сервісних ІТ-компаній, в категорії “понад 1500 спеціалістів і спеціалісток”. Голосування відбувалось в межах щорічного опитування на ресурсі dou.ua.

Нагадаємо, за результатами минулорічних опитувань, Intellias чотири роки поспіль займав перше місце в цьому Рейтингу. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у категорії “компанії з понад 800 спеціалістів”.

Цього року Intellias в загальному підсумку отримав понад 97 бал зі 100 максимальних. Найвищий показник у розділах “Лояльність” – 98,4 бали зі 100 можливих та “Умови праці” – 98,3 бали. В розділі “Компанія” Intellias отримав 98 балів.

Така висока оцінка можливостей та сервісів, які надає Intellias своїм спеціалістам та спеціалісткам, говорить про швидку реакцію компанії на актуальні запити колег.  У 2023 році особливу увагу Intellias приділяв впровадженню ціннісного підходу в усі бізнес-процеси та розвитку корпоративної культури. Також у фокусі діяльності компанії були благодійні та волонтерські проєкти з підтримки наших захисників і захисниць. Загальна сума допомоги армії з початку повномасштабного вторгнення склала майже 80 млн. грн. Спеціалісти та спеціалістки Intellias не лише брали участь у зборі коштів, але й активно ініціювали власні волонтерські проєкти на корпоративній платформі IntelliShare.  

Також компанія приділила велику увагу розвитку проєктів з кар’єрного та професійного зростання в межах програми Growth Mindset. Ці кейси були відзначені незалежними експертами й отримали ряд нагород. Зокрема, ініціатива Growth Mindset цьогоріч перемогла у премії HR Brand Ukraine у номінації “Культурний код компанії”, а також завоювала перше місце у категорії “Навчання та розвиток” у межах всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards.

Рейтинг роботодавців від dou.ua проводиться з 2010 року та є безкоштовним і відкритим для всіх ІТ компаній України. Для того, щоб віддати свій голос, наші спеціалісти та спеціалістки відповіли на 17 запитань про Intellias. Усі запитання було поділено на шість блоків, а саме: “Компенсація”, “Умови праці”, “Кар’єра”, “Проєкт”, “Компанія” і “Лояльність”. Оцінювання відбувалось за 7-бальною шкалою Лікерта. 

Також DOU спільнота та Employer Branding Community нещодавно оприлюднили результати спільного дослідження компаній, в яких хотіли б працювати айтівці. Оцінювали компанії IT-професіонали та початківці. За його результатами Intellias увійшов до переліку найбільш привабливих місць для роботи – компанія зайняла четверте місце серед спеціалістів і спеціалісток рівня Senior і вище, та шосте місце у загальному рейтингу серед усіх респондентів. 

Intellias неодноразово отримував статус найкращого роботодавця в Україні і за кордоном. Вже кілька років поспіль компанія отримує найвищі оцінки за версією рейтингів роботодавців від Forbes та EY. В серпні 2023 року Intellias потрапив до переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine. Минулого року компанія отримала і нагороди Great Place To Work в Польщі та Іспанії, а також срібну відзнаку болгарського конкурсу Forbes HR & Employer Branding Awards.  

Поділитися статтею:
Intellias визнали одним з найкращих роботодавців серед найбільших ІТ-компаній України

Intellias посів друге місце в Рейтингу роботодавців України серед найбільших сервісних ІТ-компаній, в категорії “понад 1500 спеціалістів і спеціалісток”. Голосування відбувалось в межах щорічного опитування на ресурсі dou.ua. Нагадаємо, за результатами минулорічних опитувань, Intellias чотири роки поспіль займав перше місце в цьому Рейтингу. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/1200-630.png
Скопійовано!