17 Лютого, 2021
Час читання: 1 хв.

Intelvision – Новий Учасник Кластера

Intelvision – компанія, яка займається розробкою, консультаціями та підтримкою програмного забезпечення. Профіль компанії – веб та мобільна розробка, також Intelvision пропонує формування команди під потреби замовника у форматі аутстаф.

Технології, з якими працює компанія:

  • .Net: ASP.Net, .Net Core, Xamarin (Android & iOS)
  • JS: Angular, React, Node
  • WordPress

Основна цінність Intelvision – це команда. Компанія прагне працювати з найкращими і робить все для того, щоб тримати високу планку. Достойний технічний рівень, навички комунікації, манери – це обов’язкові пункти, які у компанії ретельно перевіряють, шукаючи нові таланти.

Клієнти Intelvision отримують якісне та надійне ПЗ – це наслідок чіткої та злагодженої роботи команди і дотримання найкращих практик і стандартів провідних компаній, досвід яких можна вважати еталоном.

«Нові люди – нові можливості. Кластер – це нові люди, постійно! Команда Intelvision рада долучились до машини, яка штовхає ІТ-індустрію до нових вершин» – коментує Роман Яровий, СЕО, Intelvision.

«Вітаю компанію Intelvision у нашій потужній спільноті ключових ІТ компаній країни. Я сподіваюсь, ви станете її активними учасниками та отримаєте якнайкращий досвід з нами – досвід спільної роботи, впровадження та запуск нових проєктів» – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Intelvision – Новий Учасник Кластера

Intelvision – компанія, яка займається розробкою, консультаціями та підтримкою програмного забезпечення. Профіль компанії – веб та мобільна розробка, також Intelvision пропонує формування команди під потреби замовника у форматі аутстаф. Технології, з якими працює компанія: .Net: ASP.Net, .Net Core, Xamarin (Android & iOS) JS: Angular, React, Node WordPress Основна цінність Intelvision – це команда. Компанія прагне […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/intelvision-novyj-uchasnyk-klasteru_62f9d0d1ea20b.png
Скопійовано!