6 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Intetics представляє перший словник ІТ-трендів

Компанія Intetics створила власний Словник нових технологій, що охоплює IT-тренди та дефініції всіх новітніх та перспективних технічних розробок для порівняння та аналізу. Словник відкритий для всіх охочих скористатися або доповнити його актуальними термінами.

В Intetics впевнені, що компаніям важливо розумітися на останніх IT-інноваціях, щоб покращувати свої продукти, трансформувати свій бізнес, а також задовольняти запити клієнтів. Знання про останні технологічні розробки це ключ до утримання топових позицій в індустрії, а також до її розвитку. Це, своєю чергою, дозволяє прискорити впровадження інновацій і, зрештою, надавати послуги більшої якості.

Щоб цього досягти, організаціям потрібно знати, що відбувається у сучасних технологіях і яким чином. Компанії мають шукати шляхи взаємодії один з одним, щоб ділитися думками та ідеями про те, як просувати індустрію вперед.

Так, наприклад, Intetics створила Словник нових технологій (Vocabulary of Emerging Technologies), що включає IT-тренди та визначення всіх новітніх технологій для порівняння та аналізу.

Основна мета словника Intetics якнайшвидше донести інформацію до користувача. Унікальність його полягає в тому, що всі технічні терміни коротко описані та зібрані в одному місці.

Важливо також те, що будь-хто може внести визначення до словника. Як це зробити? Заповніть форму зворотного зв’язку на intetics.com або надішліть свій термін на into.tesler@intetics.comЗробіть свій внесок у розвиток Словника.

Поділитися статтею:
Intetics представляє перший словник ІТ-трендів

Компанія Intetics створила власний Словник нових технологій, що охоплює IT-тренди та дефініції всіх новітніх та перспективних технічних розробок для порівняння та аналізу. Словник відкритий для всіх охочих скористатися або доповнити його актуальними термінами. В Intetics впевнені, що компаніям важливо розумітися на останніх IT-інноваціях, щоб покращувати свої продукти, трансформувати свій бізнес, а також задовольняти запити клієнтів. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/intetics-predstavlyaye-pershyj-slovnyk-it-trendiv_63bd819bca103.png
Скопійовано!