11 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Intetics відкриває SoftDev офіс у Вірменії

Розширюючи свою глобальну присутність, Intetics відкриває новий офіс у столиці Вірменії – Єревані. Сьогодні Вірменія один із найбільш популярних напрямків для релокації IT спеціалістів. І це не дивно, адже з 2015 року місцева влада знизила ставку податку на прибуток для представників IT компаній до 10%.

Це далеко не єдиний плюс цієї гостинної країни: тут теплий клімат, Єреван знаходиться у переліку найбільш безпечних міст світу; місцеві мешканці по-дружньому ставляться до приїжджих; також у країні є гірськолижні курорти, відмінне авіасполучення та багато сонця – у Єревані від 295 до 325 сонячних днів у році!

“Вірменію ми любимо називати “музеєм просто неба”, адже у нас дуже багато старовинних храмів, що розташовані у мальовничих місцях. Тут завжди сонячна погода, яка сприяє поїздкам за місто. Всього лише за годину від Єревану знаходиться найбільше на Кавказі озеро Севан, а більш ніж за півтори години на автівці можна опинитися у мальовничому національному парку Діліжан. Вірмени дуже гостинна нація, ми завжди із радістю допомагаємо вихідцям із пострадянських країн”, – розповідає Software Engineer Intetics з Вірменії. 

Майбутній офіс Intetics знаходиться у центрі Єревану, у трьох хвилинах пішки від архітектурного комплексу «Каскад», з якого відкривається панорамний краєвид на місто. Офісна будівля знаходиться на пагорбі, на тихій вулиці у престижному кварталі з малоповерховими новобудовами. У власному подвір’ї офісу можна випити філіжанку кави, а якщо перейти на інший бік, то у сонячну погоду – милуватися Араратом. У комфортному open space за планом передбачено до 10 робочих місць, із кухнею і всім необхідним для повноцінної роботи. Наразі в офісі завершується ремонт, у червні він відкриє свої двері для колег Intetics.

Юридична особа в Вірменії називається NoahSoft, і це не випадково, адже за задумом керівництва компанії, вірменська фірма стане символічним «ковчегом» у підніжжя Арарату для тих колег, які за різними обставинами мають залишити свою країну.

Поділитися статтею:
Intetics відкриває SoftDev офіс у Вірменії

Розширюючи свою глобальну присутність, Intetics відкриває новий офіс у столиці Вірменії – Єревані. Сьогодні Вірменія – один із найбільш популярних напрямків для релокації IT спеціалістів. І це не дивно, адже з 2015 року місцева влада знизила ставку податку на прибуток для представників IT компаній до 10%. Це далеко не єдиний плюс цієї гостинної країни: тут […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/intetics-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0b2d0b0d194-softdev-d0bed184d196d181-d183-d0b2d196d180d0bcd0b5d0bdd196d197_62f8646a0bbad.jpeg
Скопійовано!