13 Березня, 2023
Час читання: 3 хв.

Intetics включили до переліку 2023 Global Outsourcing 100 від IAOP 17-й раз поспіль

Міжнародна асоціація IAOP® анонсувала список 2023 Global Outsourcing 100®, в якому  провідна світова технологічна компанія Intetics була обрана в категорії Rising Star. Визнання IAOP® – це важливий маркер для бізнесів, які налагоджують нові та розширені зв’язки з найкращими компаніями в галузі.

Рейтинг Global Outsourcing 100® визнає найкращих світових консультантів та постачальників аутсорсингових послуг. 2023 рік знаменує 17-й рік визнання Intetics асоціацією IAOP®, що свідчить про надійність послуг, які компанія надає клієнтам по всьому світу.

“З радістю повідомляємо від імені IAOP® та цьогорічного журі, що компанія Intetics була обрана для включення до переліку 2023 Global Outsourcing 100® від IAOP® у категорії Rising Star Judging Size. Ваша участь демонструє прагнення до переваги та постійного поліпшення, що є головними рисами у галузі аутсорсингу”, Майкл Форбс, керуючий директор IAOP.

“Наш головний пріоритет – це надання високоякісних інженерних послуг, які перевершують очікування наших клієнтів. Ми дуже раді, що IAOP® визнає нас одними з найкращих постачальників послуг у світі вже 17 років поспіль. Це досягнення є свідченням непохитної прихильності нашої команди до інновацій та досконалості. Ми продовжуватимемо надавати нашим клієнтам першокласну експертизу з розробки програмного забезпечення та сприяти інноваціям у галузі”, – Борис Концевой, CEO та президент Intetics.

Суддівська оцінка базується на строгій методології підрахунку балів, яка включає огляд незалежною групою експертів IAOP®, які мають великий досвід у виборі постачальників аутсорсингових послуг і консультантів для своїх організацій.

“У рік, коли постачальники послуг і консультанти стикалися з новими або ще більш загостреними  викликами та потрясіннями, рейтинг Global Outsourcing 100® 2023 року продемонстрував, що вони змогли зробити все, аби бути на висоті. Ми особливо пишаємося тими організаціями, які прагнули до успіху, інновацій та прокладали нові шляхи у ці безпрецедентні часи. Вітаємо Intetics із включенням до числа найкращих у світі”, – Дебі Хэмілл, CEO IAOP®.

У 2022 році у додатковому розділі переліку GO 100 компанія Intetics була нагороджена відзнакою IAOP’s Excellence in Strategic Partnerships за розробку багатофункціональної платформи для редакційного менеджменту Desk-Net. Після релізу веб-система охопила понад 200 клієнтів із понад 20 тисячами активних користувачів щомісячно.

Про IAOP®

IAOP® — це міжнародна асоціація, яка об’єднує клієнтів, постачальників і консультантів у спільному інтелектуальному середовищі, яке сприяє професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації й досягненню особливих успіхів у покращенні моделей та результатів бізнес-послуг. Співробітники та дочірні компанії IAOP® у світі проводять ґрунтовні дослідження на конференціях IAOP®, навчаються на зборах керівників IAOP®, проходять навчання та атестацію на курсах і семінарах IAOP, а також налагоджують контакти через соціальні мережі IAOP® з однією метою: покращення бізнес-результатів. Для отримання додаткової інформації й можливості долучитися заходьте на сайт www.IAOP.org.

Про Intetics

Intetics є провідною світовою технологічною компанією, яка впроваджує розробку програмного забезпечення, роботу з розподіленими професійними командами, оцінку якості програмних продуктів та «all-things-digital» рішення, побудовані за допомогою SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain та GIS/UAV/ LBS-технологій. Спираючись на власні запатентовані новаторські бізнес-моделі Offshore Dedicated Team® та Remote In-Sourcing®, вдосконалену Technical Debt Reduction Platform (TETRA), чітко вимірюваних SLAs для розробки програмного забезпечення, а також безпрецедентну методологію найму й утримання талантів, Intetics допомагає інноваційним компаніям використовувати доступні по всьому світові таланти та глибокий інженерний досвід компанії.

Успіхи компанії Intetics за більш ніж 28 років роботи не тільки відповідають очікуванням клієнтів, але й перевищують їх. Компанія Intetics сертифікована за стандартами якості ISO 9001 та за стандартами безпеки ISO 27001. Досягнення компанії у сфері інновацій та зростання підтверджуються престижними нагородами Inc 5000, Software 500, CRN 100, Deloitte Technology Fast 50, GSA, Stevie People’s Choice, Clutch, ACQ5 та European IT Excellence awards, а також включенням у перелік IAOP Best Global Outsourcing 100. Більш детальну інформацію ви можете знайти на https://intetics.com.

Поділитися статтею:
Intetics включили до переліку 2023 Global Outsourcing 100 від IAOP 17-й раз поспіль

Міжнародна асоціація IAOP® анонсувала список 2023 Global Outsourcing 100®, в якому  провідна світова технологічна компанія Intetics була обрана в категорії Rising Star. Визнання IAOP® – це важливий маркер для бізнесів, які налагоджують нові та розширені зв’язки з найкращими компаніями в галузі. Рейтинг Global Outsourcing 100® визнає найкращих світових консультантів та постачальників аутсорсингових послуг. 2023 рік […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/iaop-update-2.png
Скопійовано!