20 Квітня, 2023
Час читання: 2 хв.

Intetics запускає Future TechTalk – перший подкаст під управлінням штучного інтелекту

Future TechTalk – це перший у своєму роді подкаст, розроблений на основі штучного інтелекту, завдяки якому можна стежити за новинами IT-індустрії та дізнаватися про технологічні тренди, а також їх революційний вплив на бізнес. Подкаст є міксом більш ніж 28-річної багатогалузевої експертизи Intetics, зібраної та повністю представленої за допомогою генеративного ШІ.

Зі спеціальним віртуальним ведучим, який пояснює складні технології  просто, ви зможете йти в ногу зі швидкими змінами цифрової екосистеми. Незалежно від того, чи йдеться про найгарячіший технологічний тренд, новий підхід до розробки ентерпрайзу чи новітнє  ІТ-рішення, яке може вплинути на індустрію, у подкастах ви знайдете необхідну відповідь.

В рамках Future TechTalk планується охопити різноманітні теми, включаючи AI/ML, Cloud, Data Science, геопросторові технології (geospatial tech), Blockchain, Web3 та ін. Практичні та перевірені часом інженерні поради, дорожні карти реалізації ІТ-рішень і стратегії цифрової трансформації – все це представлено в подкастах просто і зрозуміло. Ви також зможете поринути у тему етичних і соціальних аспектів впливу технологій, аби отримати всебічне розуміння технологічної середовища, що швидко прогресує.

Intetics запрошує на перший випуск Future TechTalk під назвою “Дослідження можливостей розмовного ШІ: що ми хочемо?” на всіх цифрових платформах: Spotify | SoundCloud | Deezer | Podcast Index | BuzzSprout.

Хочете дізнаватися першими про всі останні новини навколо ШІ та інших передових технологій? Будьте в курсі технологічних інновацій разом із Intetics Future TechTalk. Просто підпиcуйтесь та насолоджуйтесь!

Поділитися статтею:
Intetics запускає Future TechTalk – перший подкаст під управлінням штучного інтелекту

Future TechTalk – це перший у своєму роді подкаст, розроблений на основі штучного інтелекту, завдяки якому можна стежити за новинами IT-індустрії та дізнаватися про технологічні тренди, а також їх революційний вплив на бізнес. Подкаст є міксом більш ніж 28-річної багатогалузевої експертизи Intetics, зібраної та повністю представленої за допомогою генеративного ШІ. Зі спеціальним віртуальним ведучим, який […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/microsoftteams-image-100.png
Скопійовано!