3 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

Інвестфонд Burner ввійшов у ТОП-10 в рейтингу українських ІТ-інвесторів 2022-2023

Повномасштабне вторгнення вплинуло на всі сфери бізнесу та життя, й український ринок інвестицій – не виключення. Та попри зменшення активності фондів та кількості укладених угод, на ринку продовжують з`являтися нові гравці. Одним з них став інвестфонд Burner, що був заснований ІТ-компанією Boosta трохи більше, ніж рік тому – 10 травня 2022 року.

За цей період часу фонду вже вдалося досягнути перших результатів. Так, Burner посів 5-е місце у рейтингу українських IT-інвесторів 2022-2023 за версією онлайн-видання AIN.ua. Оскільки редакція рахувала лише публічно відомі угоди,  у рейтингу вказано, що Burner проінвестував три проєкти, але насправді ця цифра сягає п`яти. Усі фаундери проєктів, в які інвестував фонд, є українцями й усі інвестиції були первинними. 

Перший рік роботи будь-якого фонду завжди складний, але водночас дуже цікавий. Структуризація процесів, налагодження операційної роботи й, звісно, укладення перших угод. Оглядаючись назад, я можу сказати, що ми набрали хорошого темпу й не плануємо зупинятися на досягнутому, адже наше ключове завдання – знаходити та допомагати, справді, цікавим та перспективним проєктам,” – коментує Ярослав Свиридюк, керівний партнер інвестиційного фонду Burner.

Стратегія Burner, як Private Equity інвестиційного фонду, в першу чергу, спрямована на розвиток та масштабування прибуткових IT-компаній (дохідність на вкладений капітал формується через дивіденди, а не нарощування капіталізації компанії з метою подальшого exit-у). 

Саме тому Burner надає SMART-інвестиції та допомагає не лише фінансово, а й залучається до операційної діяльності, щоб допомогти зростанню. Засновники стартапів можуть цілком зосередитись на розвитку бізнесу, адже Burner є профільним партнером, який допомагає вибудувати ефективний бізнес-девелопмент, маркетинг, рекрутинг, надає фінансову та юридичну інсфраструктуру тощо.

Найцікавішими для фонду є такі напрями як SEO & affiliate marketing projects, iGaming, Finance/PDL’s, Dating, AdTech, Mobile Apps. Якщо це перша інвестиція фонду в компанію, середній чек складає до $1.5 млн. Якщо це follow-up інвестиція або late stage (компанія, яка заробляє та приносить дивіденди), середній чек – до $3 млн. Варто зазначити, що всі інвестиції Burner проводить у форматі cash-in, тобто гроші йдуть у компанію.

Щоб подати заявку на отримання інвестицій, необхідно заповнити форму на сайті фонду: http://brnr.co

Окрім цього, у Burner функціонує реферальна програма, яка дозволяє отримати до 10 000$ за рекомендацію стартапу, якщо з ним буде укладена угода. Уже знаєте проєкт, який хочете порекомендувати? Надсилайте листа на пошту pitch@brnr.co  або заповнюйте форму на сайті.

Поділитися статтею:
Інвестфонд Burner ввійшов у ТОП-10 в рейтингу українських ІТ-інвесторів 2022-2023

Повномасштабне вторгнення вплинуло на всі сфери бізнесу та життя, й український ринок інвестицій – не виключення. Та попри зменшення активності фондів та кількості укладених угод, на ринку продовжують з`являтися нові гравці. Одним з них став інвестфонд Burner, що був заснований ІТ-компанією Boosta трохи більше, ніж рік тому – 10 травня 2022 року. За цей період […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/burner-1.png
Скопійовано!