10 Травня, 2024
Час читання: 2 хв.

Інвестиційний фонд Burner святкує 2 роки

Інвестиційний фонд Burner, що входить до складу екосистеми міжнародної ІТ-компанії Boosta, відзначає свою другу річницю. Історія фонду розпочалась у 2022 році, коли Boosta вирішила виводити свою експертизу на новий рівень. Це був природний крок до структурування та розширення інвестиційної діяльності, яка поступово розвивалася ще з 2017 року.

Сьогодні Burner надає не лише фінансові інвестиції на всіх стадіях їх розвитку, але й активно допомагає командам проєктів, забезпечуючи їх всією необхідною інфраструктурою та  своїм досвідом у розбудові успішних, прибуткових проєктів. 

Протягом останніх двох років команда інвест фонду пройшла шлях від ідеї до втілення та закріплення на ринку і досягла значних результатів:

  • здійснила 8 успішних інвестицій;
  • увійшли до рейтингу AIN медіа “Топ-5 українських інвестиційних фондів”
  • зібрала команду з 5 висококваліфікованих фахівців, що структуризували усі операційні процеси;
  • взяли участь у більш ніж 20 нішевих конференціях, що дозволило встановити важливі зв’язки та обмінятися досвідом з іншими лідерами галузі;
  • згенерували понад 1000 потенційних лідів.

Наразі Burner фокусується на наданні інвестицій digital та трафік-орієнтованим проєктам, що працюють у нішах iGaming, Media Buying, EdTech, Social Discovery, Mobile applications та інших. Команда орієнтується на проєкти, зосереджених на країнах Tier-1, B2C або B2C2C моделі. 

Ярослав Свиридюк, Managing Partner у Burner, коментуючи досягнення, зазначив: “Для нас кожен рік — це нові можливості та виклики. Пишаємося тим, що вже за два роки змогли досягти дійсно суттєвих результатів. Дякуємо за довіру нашим партнерам. Наша місія — інвестувати не лише гроші, але й нашу експертизу, щоб спільно створювати успішні та прибуткові проєкти”.

Поділитися статтею:
Інвестиційний фонд Burner святкує 2 роки

Інвестиційний фонд Burner, що входить до складу екосистеми міжнародної ІТ-компанії Boosta, відзначає свою другу річницю. Історія фонду розпочалась у 2022 році, коли Boosta вирішила виводити свою експертизу на новий рівень. Це був природний крок до структурування та розширення інвестиційної діяльності, яка поступово розвивалася ще з 2017 року. Сьогодні Burner надає не лише фінансові інвестиції на […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/burner_obkladynka_2.png
Скопійовано!