5 Серпня, 2020
Час читання: 2 хв.

IT Arena 2020 Відбудеться Онлайн

Увесь світ продовжує боротись з поширенням пандемії коронавірусу, країни ведуть щоденну статистику росту кількості хворих та відслідковують спалахи, режим роботи з дому все ще звичний для більшості бізнесів, зокрема й ІТ-індустрії, а масові події все ще не можуть бути достатньо безпечними. Конференція IT Arena 2020 року відбудеться в онлайн форматі.

IT Arena одна з найбільших технологічних подій України, яка щороку є місцем зустрічі інвесторів, стартапів, міжнародних компаній, делегацій та лідерів української ІТ-індустрії. Минулого року конференція зібрала 3800 учасників та 90 спікерів. Зібрати таку кількість відвідувачів у закритому просторі, навіть з дотриманням усіх безпекових норм та обмежень, означатиме піддати ризику здоров’я відвідувачів конференції, тому подія переформатовується в віртуальну.

“Протягом останніх місяців ми прискіпливо спостерігали за ситуацією в Україні та світі, та активно готували проведення події попри все, адже стартуємо комунікацію з потенційними спікерами задовго до дати проведення конференції. Проте, ситуація із захворюванням та поширенням COVID-19 залишається нестабільною, а ми не можемо ризикувати здоров’ям наших відвідувачів, спікерів та команди. Окрім того, велика частина аудиторії IT Arena та спікерів це люди з інших країн, які не можуть прилетіти до Львова через обмеження пересування між країнами. IT Arena єдина повністю англомовна конференція України і ми не хочемо змінювати це позиціонування, тому офіційно переходимо в онлайн формат, аби зберегти подію такою ж, з кращими англомовними експертами світу технологій, коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера, головного організатора IT Arena.

IT Arena відбуватиметься у зручному форматі, який поєднуватиме найкращий контент, можливості нетворкінгу та нових контактів, а також інтерактивних сесій. За словами організаторів, конференція проходитиме на онлайн-платформі у поєднанні з мобільним додатком IT Arena, а це дозволить кожному бути активним учасником події та отримати найкращий користувацький досвід. Достатня кількість перерв між доповідями, паралельні спілкування у групових чатах за інтересами, створення нових каналів та дискусій, прослуховування стартап пітчів  це все стане можливим для найпродуктивнішої участі в події на відстані. Зі зміною формату подія не втратить звичного поділу на чотири потоки тематичних доповідей (Business, Startup, Product, Tech), а також традиційно відбуватиметься битва кращих українських стартапів Startup Competition. Усі деталі стосовно платформи з’являться незабаром.

Проте, дещо таки залишиться оффлайн, зокрема нетворкінг-подія Tech Lounge для власників квитків типу Executive, яка відбуватиметься з дотриманням усіх вимог безпеки.

Окрім нового формату, в конференції нові дати проведення 8-10 жовтня, а також перегляд вартості квитків вартість усіх типів квитків зменшилась вдвічі. 
Поділитися статтею:
IT Arena 2020 Відбудеться Онлайн

Увесь світ продовжує боротись з поширенням пандемії коронавірусу, країни ведуть щоденну статистику росту кількості хворих та відслідковують спалахи, режим роботи з дому все ще звичний для більшості бізнесів, зокрема й ІТ-індустрії, а масові події все ще не можуть бути достатньо безпечними. Конференція IT Arena 2020 року відбудеться в онлайн форматі. IT Arena – одна з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-arena-2020-d0b2d196d0b4d0b1d183d0b4d0b5d182d18cd181d18f-d0bed0bdd0bbd0b0d0b9d0bd_62f86c9ec8ab7.png
Скопійовано!