12 Жовтня, 2021
Час читання: 6 хв.

IT Arena Startup Competition 2021 з Призовим Фондом $170 000 Оголосили Найкращі Стартапи

IT Arena 2021 дивувала відвідувачів протягом трьох днів конференції. Однією з найяскравіших частин конференції стали змагання стартапів Startup Competition. Цьогорічні учасники змагань вразили членів журі, відвідувачів та інвесторів своїми лаконічними пітчами та цікавими ідеями. Тридцять стартапів, два насичені дні півфіналу та фіналу вже позаду, і ми готові познайомити вас із трійкою переможців. Розповідаємо про топ-3 стартап-команди та як минули змагання цього року.

Під час IT Arena 2021 обрані фіналісти виступили з різними ідеями, кожна з яких унікальна в своїй сфері. Головний приз отримала команда, яка займається розробкою пристроїв, що борються з комарами та запобігають зараженню від хвороб, які вони переносять. Судді також відзначили продукт, за допомогою якого мікропідприємці можуть легко створювати бізнес-сайти. Ще одна ідея, яка отримала призове місце, дуже важлива у теперішній реальності, адже команда розробила пристрій для запобігання розвитку хвороб та неочікуваних проблем зі здоров’ям.
iras8627-1024x683

“IT Arena та Startup Competition демонструють зріз техноекосистеми в Україні. USF вклав понад $6 млн доларів в стартапи в Україні, а випускники ЕО бізнес-інкубатору та SWG традиційно вийшли у фінал і опинились серед переможців. Радий, що цього року до нас доєднались такі потужні партнери. Підкреслю, що практично усі стартап-команди відразу розпочали працювати на іноземних ринках і вирішують глобальні проблеми,” – коментує Іван Дмитрасевич, СЕО, Startup Depot Business Incubator, організатор IT Arena Startup Competition.

Загалом заявку на участь у цьогорічних змаганнях подали 115 команд. Експерти обрали 30 найкращих стартапів, які презентували свої продукти в другий день конференції. Особливістю змагань також було те, що лише кілька членів журі мали змогу бути присутніми під час пітчингу ідей наживо, решта з них доєдналися онлайн. Фінал Startup Competition відбувся під час грандіозного закриття конференції в Львівській Національній Опері, де 10 фіналістів виступили на сцені перед живою аудиторією. Загальна сума призового фонду Startup Competition 2021 склала $170 000.
iras8497-1024x683

Цього року журі складалося з 9 експертів: Михайло Пузраков, голова ради директорів & COO, Intellias; Ігор Перція, венчурний партнер, TA Ventures; Уоррен Хабер, керівний директор, Exoventure; Марко Рубін, голова, Exoventure; Ігар Маханьок, ангельський інвестор; Олександра Балькова, керівниця відділу портфелів, Startup Wise Guys; Марія Тінтул, керівниця програми, Startup Wise Guys; Рагнар Сасс, CEO & засновник, Lift99; та Бас Годска, засновник та генеральний партнер, Acrobator Ventures.

Екологічний та інноваційний захист від комарів
img_2510

Переможцями Startup Competition стала команда з Києва Mosquitter, яка отримала головний приз $20 000. Стартап займається створенням пристроїв, які кожен може розмістити на подвір’ї свого будинку щоб створити безпечну й комфортну зону без комарів в радіусі п’ятдесяти метрів.

“Виграти змагання на IT Arena це початок нових можливостей. Для команди Mosqitter велика честь отримати нагороду за найкращий стартап 2021 року. Пітчити на сцені Львівської національної опери унікальний та незабутній досвід! Ми надзвичайно вдячні за експертну підтримку екосистеми, в якій ми перебуваємо. Важко оцінити підтримку, яку ми отримуємо, як з фінансової точки зору, так і з точки зору знань. USF, CRDF Global, програми USAID, EO бізнес-інкубатор, Tech Ukraine та багато інших організацій та експертів допомагають Mosqitter, як стартапу розвиватися та масштабуватись. Ми створили нетоксичну культуру захисту від комарів майже на кожному континенті, щоб запобігати зростаючому ризику виникненню пандемій та подальшого зменшення негативного впливу існуючих методів захисту від комарів. Команда Mosqitter надзвичайно цінує підтримку, яку ми отримуємо щодня на цьому шляху,” – ділиться Анастасія Романова, СЕО та засновниця стартапу Mosqitter.

Мобільний додаток для створення бізнес-сайтів
iras8679-1024x683

Стартап, який посів друге місце та отримав грант у розмірі $18 000 Zeely, мобільний додаток для створення бізнес-сайтів та збільшення онлайн-продажів. На даному етапі команда активно виходить на ринок Африки та Індії, оскільки підприємцям у цих країнах особливо складно отримати вільний доступ до якісного програмного забезпечення. Zeely ж, за допомогою смартфона, дозволяє створювати веб-сайт, підвищувати ефективність рекламних кампаній, використовувати вбудовану аналітику для відстеження всіх запитів та збільшення продажів за допомогою різних каналів.

“Для нашої команди участь в IT Arena Startup Competition асоціюється з ретельною підготовкою та опрацюванням кожної деталі, ідеальною якістю продакшну, трансляцій, звуку, світла, локацій, атмосфери від організаторів. Це дуже велика честь для нашої команди отримати можливість представляти власний продукт на такій масштабній сцені серед інших амбітних стартапів. Такі проєкти як IT Arena, спонукають нас рости та розвиватися, вдосконалюючи свій продукт щодня. Без наполегливості всі цілі залишаються недосяжними, тому ми раді що вона в нас є, як і розуміння принципів бізнесу та бажання зробити крутий проєкт. У нашої команди є все, щоб створити кращий мобільний додаток для розвитку бізнесу в mobile-first країнах, а тепер ще й переможні $18 000. Дякуємо, IT Arena, за такий масштабний внесок у розвиток української еко-системи стартапів,” – розповідає Дмитро Самойлюк, CEO та засновник, Zeely.

Пристрій для перевірки стану здоров’я та раннього виявлення захворювань
iras8704-1024x683

Стартап Caretech Human посів третє місце Startup Competition та отримав винагороду $15 000. Команда розробила інноваційний та повністю автоматизований пристрій для щоденних перевірок стану здоров’я та виявлення захворювання на ранніх етапах. Особливість девайсу полягає у легкості його використання. Все що потрібно зробити приєднати гаджет до туалету, після чого він автоматично забезпечує оцифрований аналіз продуктів життєдіяльності людини. Завдяки Caretech Human можна легко і точно дізнаватися про розлади в організмі. Ідентифікація користувача, час забору матеріалу, обробка зразків та доставка результатів споживачу/лікарю/медичним системам повністю автоматизовані.

“Впродовж усього року всі учасники екосистеми стартапів чекають цієї гучної події.  Команда Caretech Human мала честь взяти участь і представити наш медичний продукт зі сцени Львівської національної опери. Львівський ІТ Кластер надає стартапам масштабне сприяння, не лише нагороджуючи крутими призами, але й даючи нам можливість презентувати продукт для всієї України та залучити до співпраці найкращих людей. Такі події та змагання, як IT Arena, допомагають нам зміцнити позиції та отримати цінні відгуки, щоб одного дня стати ще одним українським юнікорном. Для нас велика радість опинитися у трійці найкращих стартапів, проте, все це було б неможливим без підтримки та вказівок з боку USF, CRDF Global та EO Business Incubators,” Ден Мацуй, засновник Caretech Human.

Окрім фінансової підтримки від CRDF Global та USF, яку отримали переможці змагань, між ними також розподілять інші призи від партнерів: $25,000 на користування хмарними сервісами AWS для трьох команд-переможців, воркшоп та менторство від  eō Business Incubators, акселераційна програма на 4 місяці, менторство та Nest place для п’ятьох команд від Sector X, менторство від TA Ventures, менторство та доступ до двох місць у коворкінгу протягом шести місяців від Starta Ventures, юридична консультація від Legal House, менторство від Reactor, сертифікат фаст-трекінгу та онлайн менторство від Startup Wise Guys, двомісячна резиденція для команди з п’яти людей та менторство від Lift99, два місяці перебування у Лондонському офісі та менторство від Blue Lake, менторство від Actobator.

Висловлюємо особливу подяку партнерам Startup Competition 2021: CRDF Global, Ukrainian Startup Fund, Startup Wise Guys, Lift99, Amazon Web Services, Blue Lake, Acrobator, Reactor, Legal House, Starta Ventures, TA Ventures, Sector X, eo Business Incubators.
Поділитися статтею:
IT Arena Startup Competition 2021 з Призовим Фондом $170 000 Оголосили Найкращі Стартапи

IT Arena 2021 дивувала відвідувачів протягом трьох днів конференції. Однією з найяскравіших частин конференції стали змагання стартапів Startup Competition. Цьогорічні учасники змагань вразили членів журі, відвідувачів та інвесторів своїми лаконічними пітчами та цікавими ідеями. Тридцять стартапів, два насичені дні півфіналу та фіналу вже позаду, і ми готові познайомити вас із трійкою переможців. Розповідаємо про топ-3 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-arena-startup-competition-2021-d0b7-d0bfd180d0b8d0b7d0bed0b2d0b8d0bc-d184d0bed0bdd0b4d0bed0bc-170-000-d0bed0b3d0bed0bbd0bed181d0b8d0bbd0b8-d0bd_62f868218ad00.png
Скопійовано!