6 Травня, 2020
Час читання: 2 хв.

IT Arena Запускає Хакатон Hack the New World

15-17 травня IT Arena організовує онлайн-хакатон Hack the New World, спільно з клубом інвесторів Lviv Tech Angels, компанією ELEKS, та за підтримки Львівської міської ради, щоб знайти та застосовувати рішення, які допоможуть Львову пристосуватись до посткарантинного періоду.

Рано чи пізно пандемія завершиться, а нам усім доведеться пристосовуватись до нового способу життя. Люди та бізнеси ще не зовсім готові до нових викликів, спричинених СOVID-19. IT Arena також може зовсім по-іншому виглядати у жовтні, але вже зараз ми хочемо знайти рішення, які допоможуть нашому місту пристосуватись до посткарантинного життя. IT Arena оголошує запуск онлайн-хакатону для того, аби знайти рішення для проблем економіки та суспільства, які були спричинені пандемією.

800h500-hakaton

Хакатон Hack the New World – у пошуках усіх, в кого є ідеї та експертність, які можна використати у боротьбі з подоланням кризи. Ми дуже хочемо об’єднати талановитих інженерів, інноваторів, візіонерів, дизайнерів, щоб під час 48 годинного хакатону спільно розробити готові технологічні рішення для бізнесу нашого міста та публічного сектору. Зокрема, шукатимемо рішення у таких сферах: туристичний бізнес, індустрії гостинності та подій, рішення для транспорту, торгівля та освіта, розвиток спільноти мешканців Львова.

Кого ми шукаємо?

  • програмістів з досвідом роботи в ІТ не менше 2х років
  • дизайнерів, готових до експериментів
  • стартаперів, які знають як робити ідеї реальністю
  • інноваторів, які вже мають ідею порятунку світу від COVID-19
  • менеджерів, які можуть в дуже короткі строки ефективно організувати команду

А загалом, відчайдушних волонтерів, які як і ми всі, хочуть повернутися до нормального життя, та можуть присвятити 48 годин свого часу для доброї соціальної справи.

Чому саме Hack the New World?

  • Хакатон Hack the New World відрізняється від усіх інших тим, що рішення які будуть розроблені під час події, відразу будуть використані містом. Ти зможеш відразу побачити результати своєї роботи. 
  • Досвідчені ментори, яких ти зустрінеш на хакатоні допомагатимуть у роботі над твоїм рішенням і опісля, адже ціль для учасників та менторів – реальне рішення для міста, яке працює.
  • Усі ідеї, які будуть створені та розроблені під час хакатону мають можливість бути обраними та профінансованими інвесторами клубу Lviv Tech Angels. 

! Реєстрація безкоштовна і триватиме до 12.00, 14 травня.

! Реєструватись ТУТ.

Партнери: ЛМРN-iXSoftServeSigma SoftwareIntelliasGarage48

Поділитися статтею:
IT Arena Запускає Хакатон Hack the New World

15-17 травня IT Arena організовує онлайн-хакатон Hack the New World, спільно з клубом інвесторів Lviv Tech Angels, компанією ELEKS, та за підтримки Львівської міської ради, щоб знайти та застосовувати рішення, які допоможуть Львову пристосуватись до посткарантинного періоду. Рано чи пізно пандемія завершиться, а нам усім доведеться пристосовуватись до нового способу життя. Люди та бізнеси ще […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-arena-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d185d0b0d0bad0b0d182d0bed0bd-hack-the-new-world_62f86d6f6f287.png
Скопійовано!