1 Квітня, 2024
Час читання: 2 хв.

IT Craft – новий учасник Львівського ІТ Кластера

IT Craft, інноваційна компанія з розробки програмного забезпечення, стала новим учасником Львівського ІТ Кластеру. Понад 20 років IT Craft розробляє передові рішення для бізнесу по всьому світу, обслуговуючи понад 300 клієнтів у США, Європі та Азії.

Головні напрямки діяльності компанії – IT Consulting, Custom Software, Web & Mobile Development, IT Staff Augmentation, AI Development, DevOps, UI/UX design та інші.

Компанія надає послуги повного циклу розробки з урахуванням потреб кожного клієнта – від стартапів, які потребують запуску MVP  до великих ентерпрайз-клієнтів.

Великий досвід та унікальний підхід дозволили IT Craft накопичити експертизу в більш ніж 28 різноманітних галузях і ця кількість продовжує зростати.

Чи змінився вектор діяльності під час війни?

Незважаючи на потрясіння, спричинені вторгненням, компанія безперервно продовжує реалізацію проектів, накопичивши десятки позитивних відгуків за роки плідної роботи. 

Підтримка контракторів та волонтерство

Коли почалося повномасштабне вторгнення росії, команда IT Craft надала необхідну інформаційну підтримку, допомагаючи контракторам переїхати в безпечніші райони України та за її межі. 

Компанія придбала системи супутникового інтернету Starlink та генератори, що дозволило командам продовжувати безперебійну роботу. 

З початку війни IT Craft приділяє особливу увагу добробуту контракторів, надаючи їм юридичну допомогу, інформаційну підтримку та психологічне консультування. 

З перших днів війни команда створила координаційний канал волонтерської допомоги, який діє до сьогодні. Контрактори IT Craft постійно організовують та закривають збори для потреб бригад Збройних сил України, збираючи кошти на автомобілі, амуніцію та інші речі першої необхідності.

Сила єдності

Приєднавшись до Львівського ІТ Кластеру, IT Craft має на меті зміцнити взаємодію з львівськими технологічними компаніями.

“IT Craft з радістю приєднується до Львівського ІТ Кластера та його професійної спільноти. Завдяки цьому об’єднанню ми зможемо ділитися знаннями, ресурсами та ефективно співпрацювати. Разом, за підтримки цієї потужної мережі, ми краще підготовлені до викликів та стимулюємо інновації, які розвивають наші галузі. Ми вдячні за можливість співпрацювати з провідними ІТ-компаніями та зробити свій вагомий внесок”, – зазначає Костянтин Волков, CEO “IT Craft”.

“Вітаємо IT Craft у найбільшій спільноті техкомпаній України. Дуже цінно, що у такі непрості для України та індустрії часи, ми єднаємося. Адже у всіх нас однакова мета: розвиток галузі та України. Впевнений, що разом нам це підсилу. З нетерпінням чекаємо реалізації спільних проєктів та ініціатив”, – додає Степан Веселовський, СEO Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
IT Craft – новий учасник Львівського ІТ Кластера

IT Craft, інноваційна компанія з розробки програмного забезпечення, стала новим учасником Львівського ІТ Кластеру. Понад 20 років IT Craft розробляє передові рішення для бізнесу по всьому світу, обслуговуючи понад 300 клієнтів у США, Європі та Азії. Головні напрямки діяльності компанії – IT Consulting, Custom Software, Web & Mobile Development, IT Staff Augmentation, AI Development, DevOps, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.png
Скопійовано!