5 Квітня, 2021
Час читання: 2 хв.

IT Expert: School Edition – Рік Оновленої Інформатики в Школах Львова

IT Expert: School Edition проєкт Львівського ІТ Кластера та Digital Learning, який стартував цієї осені.  В межах проєкту, у п’яти закладах середньої освіти Львова запустили оновлену програму з інформатики. Завдяки проєкту, школярі отримують практичні та адаптовані до потреб часу знання з інформатики, адже над оновленням програми працювали експерти з ІТ-індустрії.

Оновлена інформатика цього навчального року проходить у таких закладах ЗСШ “Лідер”, Ліцей “Просвіта” ЛМР, Ліцей “Львівський” ЛМР,  Класична гімназія, Ліцей ім. Івана Пулюя ЛМР.  Загалом у проєкті беруть участь 180 учнів 14 класів.

“Мені подобається те, що уроки є дуже детальними, тобто кожна тема займає декілька занять. Ми робимо акцент на чомусь новому, раніше ми перестрибували з теми на тему, а тепер детально почали вивчати певний напрямок. Минулого уроку ми дізнались про стилі CSS й почали застосовувати це під час практичного завдання. Я в будь-який момент можу написати вчителю і отримаю відповідь на своє питання. Мені дуже хотілось би бути програмістом в майбутньому, а саме освоїти інформацію про штучний інтелект”, розповідає Павло Карпінський, учень 7 класу, ліцею “Львівський”.

Нова програма з інформатики поєднує практичний досвід та відповідає вимогам МОН України, передбачає навчання в невеликих групах, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня. У навчальному процесі використовуються сучасні інструменти, акцент робиться на використання хмарних середовищ. В основі оцінки успішності учня практичний результат, проєкт, над яким учні працюють протягом року.

“В новій інформатиці мені подобається, що я вивчаю те, що знадобиться мені в дорослому житті. А ще вчитель дає чимало практичних завдань, допомагає, коли щось незрозуміло”, Яромир Жолинський, 7 клас, Ліцей “Львівський”.

Спільно з Digital Learning, Львівський ІТ Кластер допомагає учням краще зрозуміти світ ІТ та зробити викладання більш інтерактивним і прикладним, даючи школярам змогу вивчати сучасні програми, редактори та мови програмування.

“На оновлених заняттях, вчитель більш детально пояснює інформацію. Іноді з’являється чимало запитань після уроку, я можу отримати детальну відповідь. І, як на мене, знання ми отримуємо більш практичні. Зараз, наприклад, вивчаємо як створити анкету за допомогою HTML”, Марія Кабачна, 9 клас,  Ліцей “Просвіта”.

Якщо ваша школа також хоче долучитись до проєкту IT Expert: School Edition та оновити шкільну програму “Інформатика”, пишіть нам: info@itcluster.lviv.ua

Дізнатись більше про проєкт можна тут
Поділитися статтею:
IT Expert: School Edition – Рік Оновленої Інформатики в Школах Львова

IT Expert: School Edition – проєкт Львівського ІТ Кластера та Digital Learning, який стартував цієї осені.  В межах проєкту, у п’яти закладах середньої освіти Львова запустили оновлену програму з інформатики. Завдяки проєкту, школярі отримують практичні та адаптовані до потреб часу знання з інформатики, адже над оновленням програми працювали експерти з ІТ-індустрії. Оновлена інформатика цього навчального […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-expert-school-edition-d180d196d0ba-d0bed0bdd0bed0b2d0bbd0b5d0bdd0bed197-d196d0bdd184d0bed180d0bcd0b0d182d0b8d0bad0b8-d0b2-d188d0ba_62f86ac179852.jpeg
Скопійовано!