16 Грудня, 2022
Час читання: 3 хв.

IT Generation: куди працевлаштувалися перші випускники

26 студентів проєкту IT Generation вже завершили своє навчання. 21 з них навчалися за напрямом HR/Recruitment у школі A-Level, ще 5 отримали спеціальність Business Analytics у школі “ІАМРМ”.

Перші випускники вже почали працевлаштуватися в IT. Зокрема, студентка Ольга Корнєєва навчалася на рекрутера. Влітку вона взяла участь у відборі до програми IT Generation, адже мріяла про професію у перспективній галузі. Ольга подала заявки аж до 8 шкіл і пройшла на навчання до однієї з них. Раніше дівчина працювала вчителем англійської мови, нині ж займає посаду IT Researcher у компанії Forte Group.

“Мої очікування від навчання виправдалися. Було цікаво пізнавати абсолютно новий світ ІТ. Особливо круто, що справжні професіонали діляться досвідом і фішками професії. Завдяки проєкту я вже свічнулася в ІТ і працюю трохи більше місяця”, – розповідає Ольга Корнєєва.

Олександра Дорохова навчалася за напрямом Business Analytics і також отримала офер. До проєкту дівчина працювала фінансистом і вирішила подати заявку до IT Generation, адже хотіла отримати досвід у сфері близькій до свого виду діяльності.

“Проєкт дав розуміння щодо того, як працює бізнес-аналітик, допоміг розібратися з переліком інструментів, які я, як маркетинговий аналітик, можу використовувати в своїй роботі, аби ефективніше взаємодіяти з клієнтами та планувати власний час та час команди”, розповіла Олександра Дорохова.

До кінця грудня навчання завершать ще 29 студентів за напрямом HR/Recruitment у школах Source IT та Sigma Software. Загалом у проєкті IT Generation навчається 2200 студентів в 21 школі за 12 напрямами. Навчання за всіма спеціальностями завершиться до травня.

“Ми у Львівському IT Кластері переглянули документи усіх учасників проєкту IT Generation на відповідність критеріям відбору до програми, тому вболіваємо за кожного, хто отримав можливість взяти у ній участь. І дуже щасливі, що випускникам вдається знайти роботу в IT. Ми продовжуємо слідкувати за перебігом навчання, проводимо опитування серед студентів та випускників. Зокрема, цікавимося чи виправдалися очікування студентів від програми, чи задовольняє їх якість навчання. Спілкуємося також і зі школами та партнерами, щоб на основі зібраних даних, покращити набір на наступний рік, які механізми застосувати, щоб більш якісно провести відбір, як шкіл, так і студентів”, розповіла керівниця освітньої команди Львівського ІТ Кластера Юлія Цимбала.

Нагадаємо, у проєкті могли взяти участь громадяни України віком від 21 до 60 років, які не здобувають формальної освіти та не мають кваліфікації й досвіду роботи в ІТ.

Реалізація IT Generation стартувала у червні 2022 року у партнерстві з Міністерством цифрової трансформаціїBinance Charity та Львівський ІТ Кластер за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.

Поділитися статтею:
IT Generation: куди працевлаштувалися перші випускники

26 студентів проєкту IT Generation вже завершили своє навчання. 21 з них навчалися за напрямом HR/Recruitment у школі A-Level, ще 5 отримали спеціальність Business Analytics у школі “ІАМРМ”. Перші випускники вже почали працевлаштуватися в IT. Зокрема, студентка Ольга Корнєєва навчалася на рекрутера. Влітку вона взяла участь у відборі до програми IT Generation, адже мріяла про […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/it-generation-kudy-praczevlashtuvalysya-pershi-vypusknyky_63bd80286b341.png
Скопійовано!