8 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

“ІТ-Інтегратор” – новий учасник Львівського ІТ Кластера

“ІТ-Інтегратор” – найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи – інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Компанія пропонує повний комплекс ІТ-послуг – від продажу обладнання до послуг аудиту, проєктування, консалтингу і підтримки.

“ІТ-Інтегратор” вже 20 років працює на українському ІТ-ринку. Компанія є партнером понад 40 міжнародних вендорів. В активі “ІТ-Інтегратор” понад 100 клієнтів рівня Enterprise та філіальна мережа по всій Україні.

Як системний інтегратор #1 в Україні компанія чітко усвідомлює свої зобов’язання перед замовниками, партнерами та країною в цілому. Внесок “ІТ-Інтегратор” в національну безпеку та підтримку економіки – це забезпечення безперервності та кібербезпека бізнесу. Саме тому компанія не тільки продовжує працювати, братися за нові завдання, здійснювати поточну підтримку ІТ-інфраструктури, але й розширює сферу діяльності. Відтепер та на період військового стану “ІТ-Інтегратор” готовий стати хабом з постачання товарів першої необхідності, зокрема матраців, протигазів, товарів харчування, медичного обладнання та ліків.

unnamed-2“Моя позиція однозначна – сьогодні всім нам потрібне максимальне єднання команд, бізнесових та волонтерських. Ми маємо бути надійним тилом для наших військових, допомагати переселенцям, розбудовувати ІТ-інфраструктуру. Також ми плануємо розширювати свою діяльність на Східну Європу. Вірю, що активна участь у роботі ІТ Кластера допоможе нам зробити це“, коментує віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор” Надія Омельченко.

“Раді приєднанню “ІТ-Інтегратор” до нашої спільноти. Впевнений, що наша співпраця буде плідною, принесе нові ідеї і рішення та переросте у корисні проєкти, які покращать ІТ-галузь всієї країни”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. 

Поділитися статтею:
“ІТ-Інтегратор” – новий учасник Львівського ІТ Кластера

“ІТ-Інтегратор” – найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи – інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Компанія пропонує повний комплекс ІТ-послуг – від продажу обладнання до послуг аудиту, проєктування, консалтингу і підтримки. “ІТ-Інтегратор” вже 20 років працює […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d196d182-d196d0bdd182d0b5d0b3d180d0b0d182d0bed180-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196_62f864fa3c253.png
Скопійовано!