4 Серпня, 2023
Час читання: 3 хв.

ІТ-компанія Boosta відзначила своє 9-річчя

Дев’ять років — це багато чи мало для компанії? У Boosta переконані: цього часу достатньо, щоб досягти успіху та стати вагомим гравцем на ІТ-ринку. 

Основні факти та цифри Boosta

 • 600+ фахівців

Лише за останній рік команда виросла на 79 бустівців. І в компанії невпинно шукають нові таланти!

 • Десятки різних проєктів та сотні тисяч клієнтів 

У портфелі Boosta успішні IT-продукти, проєкти з performance-маркетингу, власний інвестиційний фонд Burner та стартап-студія Boosta Startup Factory. Окрім того, компанія має власну Boosta Academy, що навчає digital-професіям.

 • Комфортабельні офіси у Києві, Львові та Варшаві

У Boosta усвідомлюють, що робочий простір впливає на продуктивність та настрій фахівців. Саме тому, попри війну, компанія зберігає свої комфортні офіси (два в Києві та один у Львові). У період блекаутів їх переобладнали, тепер усі вони можуть працювати автономно. Окрім того, у квітні 2023 року Boosta відкрила свій перший офіс у Варшаві.

 • Можливість ремоуту з будь-якого куточка світу

Гібридний графік чи повний ремоут — вибір за кожним бустівцем. У компанії надають фахівцям можливість самостійно обирати, звідки працювати. Сьогодні в Boosta працюють спеціалісти, що проживають у 39 країнах світу.

 • Масштабне оновлення та колаборації 

9-ий рік функціонування компанії ознаменувався грандіозними подіями. Boosta вперше провела повний ребрендинг, змінила логотип та бренд-стиль. Відповідно, компанія повністю оновила свій мерч, а ще розробила мініколекцію брендового одягу разом з українським брендом KSENIIASHNAIDER. 

“Що таке 9 років Boosta? Для мене, як засновника, – це історія неймовірного росту та розвитку компанії. Це про експертизу, велику кількість крутих проєктів та команду сильних фахівців. Це підтвердження того, що потрібно мріяти та діяти масштабно. І, звісно, це наша незмінна пропозиція: “Let’s do great things together!” — коментує Ярослав Баклан, Co-Founder & Managing Partner у Boosta.

Як у Boosta відсвяткували 9-й день народження 

Цьогоріч день народження компанії минув під слоганом: United as never before. Оскільки зараз бустівці розкидані світом, хотілося по-особливому об’єднати людей та створити відчуття приналежності до компанії. Цього вдалося досягнути за допомогою таких ініціатив:   

 1. Thank You Day.  Для того, аби запустити колообіг вдячностей, один раз на рік компанія проводить таку активність. Рівно на 24 години відкриває форму, через яку можна подякувати будь-якій кількості своїх колег. Після того оформлює ці подяки в окремий лист і кожен фахівець отримує його на свій email.
  Кількість надісланих «Дякую» в 2023 році склала 8407, і це – абсолютний рекорд.
 1. Speed Friending. Аби розвинути культуру нетворкінгу, в Boosta провели активність Speed Friending. У кожної «пари» було 5 хвилин на спілкування, після чого учасники змінювалися. 
 1. Унікальні подарунки. Для своїх фахівців компанія підготувала справжній Summer Kit, який подарував багато приємних емоцій кожному бустівцю незалежно від місця його перебування.  
 1. Boosta Look Challenge. У компанії анонсували челендж, для участі в якому необхідно зробити фото в або з однією з брендових речей Boostа в локації, в якій проживає фахівець.

Про подальші плани Boosta 

“Сучасний світ диктує нові правила. Якщо ти не біжиш вперед зі швидкістю х2, ти стоїш на місці. Тож у наших планах – постійний розвиток, трансформації бізнесу та, звісно, нові виклики. Думаю, не завжди буде легко, але переконаний, що завжди буде цікаво!” – розповідає Ярослав Баклан, Co-Founder & Managing Partner у Boosta. 
Поділитися статтею:
ІТ-компанія Boosta відзначила своє 9-річчя

Дев’ять років — це багато чи мало для компанії? У Boosta переконані: цього часу достатньо, щоб досягти успіху та стати вагомим гравцем на ІТ-ринку.  Основні факти та цифри Boosta Лише за останній рік команда виросла на 79 бустівців. І в компанії невпинно шукають нові таланти! У портфелі Boosta успішні IT-продукти, проєкти з performance-маркетингу, власний інвестиційний […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/boosta_foto.png
Скопійовано!