29 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

ІТ-компанія Boosta ввійшла до рейтингу ТОП-25 роботодавців, відкритих до молоді

Драйвові, прогресивні, амбіційні, відкриті до нових ідей та змін. Так можна описати сучасну українську молодь. Саме тому співпраця зі студентами та  молодими фахівцями є важливою в контексті розвитку ІТ-індустрії загалом.  

Щороку команда STUD-POINT оголошує переможців рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Уже другий рік поспіль до рейтингу входить ІТ-компанія Boosta. 

Ця нагорода для нас – більше, ніж просто відзнака. Це підтвердження того, що ми рухаємося в правильному напрямі. Boosta завжди прагнула бути привабливою для молодих фахівців, адже ми розуміємо, що вони – двигуни прогресу, інновацій та змін. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створити їм сприятливі умови для самореалізації та радо вітаємо всіх, хто хоче долучитися до Boosta,” – коментує Анна Кривак, Communications Specialist у Boosta. 

Boosta активно співпрацює з університетами: від початку 2022/2023 навчального року компанія вже підписала меморандуми про співпрацю з 10 університетами України. Окрім того, опосередковано компанія співпрацює з іншими вишами через молодіжні організації. Представники Boosta беруть участь у ярмарках вакансій, читають лекції, вебінари тощо. 

У 2022 році компанія:

  • запустила програму стажування від продукту MasterBundles;
  • приєдналася до 12 кар’єрних ініціатив та освітньо-культурних заходів; 
  • провела відкриту лекцію з креативного мислення;
  • стала реальним замовником на курсах “Project Management”‎ та “UX/UI Design Beginning”‎ у Projector – Creative & Tech Online Institute. 

Також Boosta розвиває інформаційний телеграм-канал “Boosta для молоді”, де на постійній основі публікує можливості для студентів, ділиться корисними матеріалами та відкритими вакансіями. 

Іншим важливим напрямом роботи компанії з молоддю є Boosta Academy, де найкращі експерти Boosta навчають охочих digital-професіям. Це можливість для молодих фахівців отримати цінні знання від професіоналів у сферах SEO, LinkBuilding, SMM, таргетинг тощо. На початку повномасштабної війни Boosta Academy відкрила українцям безкоштовний доступ до всіх своїх навчальних курсів. З того моменту й до закінчення 2022 року до платформи долучилося понад 20 000 охочих. 

Спеціалісти компанії відкриті до співпраці з освітніми закладами й готові ділитися власною експертизою. Якщо ви хочете запросити фахівця з Boosta для проведення лекції, вебінару чи воркшопу, пишіть сюди: students@boosta.co

Поділитися статтею:
ІТ-компанія Boosta ввійшла до рейтингу ТОП-25 роботодавців, відкритих до молоді

Драйвові, прогресивні, амбіційні, відкриті до нових ідей та змін. Так можна описати сучасну українську молодь. Саме тому співпраця зі студентами та  молодими фахівцями є важливою в контексті розвитку ІТ-індустрії загалом.   Щороку команда STUD-POINT оголошує переможців рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Уже другий рік поспіль до рейтингу входить ІТ-компанія Boosta.  […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/boosta_1200-x-630.png
Скопійовано!