12 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

ІТ-компанія Boosta запускає стартап-студію Boosta Startup Factory

Міжнародна ІТ-компанія Boosta запускає власну стартап-студію BSF Boosta Startup Factory, основною метою якої є побудова успішних проєктів з нуля. Наразі студія шукає людей з підприємницьким хистом та бажанням побудувати прибутковий digital-бізнес. Якщо ідея фахівця, бачення розвитку проєкту та цінності збігаються, компанія запропонує фаундеру приєднатися до BSF та розвивати продукт у рамках студії. 

“Створювати нове, не зупинятися на досягнутому, підтримувати амбіційних людей – за таким принципом Boosta функціонувала з моменту заснування. Цей же принцип ми заклали й у BSF. Але ми віримо в те, що досягнути результату можна лише розвиваючи проєкт комплексно. Саме тому ми готові супроводжувати засновника на всіх етапах розвитку та надавати все необхідне – наш досвід та експертизу, маркетингову та операційну підтримку, рекрутинг та HR, і, звісно, повне фінансування проєкту,” – коментує Петро Ніколаєв, Founder & Director у Boosta Startup Factory. 

Пріоритети Boosta Startup Factory 

Найбільш цікавими для компанії є:

 • EdTech-платформи; 
 • SaaS-проєкти; 
 • маркетплейси; 
 • АІ-сервіси. 

У Boosta Startup Factory готові розглядати співпрацю з засновниками проєктів на початкових стадіях розвитку – етапі ідеї чи MVP.

Яких фаундерів шукають 

BSF – це простір можливостей та реалізації амбітних цілей. Саме тому ми шукаємо людей, які мають велике бажання побудувати прибутковий бізнес. У випадку, якщо проєкт “не вистрелює”, але при тому фаундер доклав максимум своїх зусиль та плідно працював, ми будемо готові залишити його в команді та допомогти йому з іншими бізнес-ідеями та запусками,” – розповідає Валерія Панченко, Head of Growth у Boosta Startup Factory. 

Потенційний засновник стартапу в BSF: 

 • горить ідеєю прибуткового бізнесу та має підприємницьке мислення; 
 • має успішний досвід в digital-сферах, product-менеджменті чи керуванні проєктами; 
 • готовий багато працювати та постійно розвиватися; 
 • не боїться відповідальності та готовий приймати рішення чи розв`язувати проблеми. 

Продукти, що вже долучилися до Boosta Startup Factory

 • CleverCart  – продукт, який дозволяє продавцям та креаторам з усього світу створювати сайти для продажу товарів (онлайн-вітрини) та приймати замовлення, оплати буквально за лічені хвилини. Продукт надає необхідну інфраструктуру (website-builder, CRM-систему) для тих, хто хоче вивести бізнес на новий рівень. 
 • Coverler – АІ-генератор персоналізованих cover letters для пошуку роботи. 
 • Glam Plan (продукт на етапі розробки) – універсальний інструмент для незалежних спеціалістів з beauty-сфери, який має на меті звільнити майстра від рутинної адміністративної роботи: бронювання місця, нагадування про візит та менеджмент оплат. 

Щоб подати заявку в Boosta Startup Factory, необхідно заповнити форму на сайті – https://boostasf.com/ 

Поділитися статтею:
ІТ-компанія Boosta запускає стартап-студію Boosta Startup Factory

Міжнародна ІТ-компанія Boosta запускає власну стартап-студію BSF – Boosta Startup Factory, основною метою якої є побудова успішних проєктів з нуля. Наразі студія шукає людей з підприємницьким хистом та бажанням побудувати прибутковий digital-бізнес. Якщо ідея фахівця, бачення розвитку проєкту та цінності збігаються, компанія запропонує фаундеру приєднатися до BSF та розвивати продукт у рамках студії.  “Створювати нове, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/boosta-startup-factory1.png
Скопійовано!