2 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

ІТ-компанія SoftServe купує 29 автомобілів швидкої допомоги для захисників

SoftServe оголосив про закупівлю 29 автомобілів швидкої допомоги та обладнання до них. Додатково до коштів, виділених компанією для придбання автівок, працівники компанії за два тижні пожертвували ще 2 мільйони гривень до корпоративного благодійного фонду “Відкриті очі”, що займається проєктом. Ці кошти також підуть на медичну допомогу для найгарячіших точок фронту.

Наразі фонд уже придбав 8 автомобілів та обладнання до них, зокрема, дефібрилятори, монітори пацієнта, апарати штучної вентиляції легень, медикаменти тощо. Швидкі купують в Німеччині, Франції, Великій Британії та Нідерландах. Над їх перевезенням та комплектацією працює команда волонтерів компанії, які вирішили добровільно підтримати проєкт. Зокрема, лікарі з Нідерландів, Німеччини та України консультують щодо необхідного медичного обладнання, спеціалісти на СТО перефарбовують автівки, а група водіїв допомагає перевозити швидкі з-за кордону.

Щодня на війні сотні наших захисників зазнають поранень. Їхнє життя залежить від того, як швидко їм зможуть надати допомогу та доправити до лікарні або польового госпіталю. SoftServe у липні виповнилося 29 років, і замість гучних святкувань, компанія виділила гроші на те, що зараз справді важливо — порятунок наших захисників”, – розповідає директорка благодійного фонду “Відкриті очі” Вікторія Міщук.

Закупівлю карет швидкої допомоги компанія SoftServe здійснює в межах ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького «1000 автомобілів свободи». Перші 8 швидких уже готові відправитися у найгарячіші точки фронту, найближчим часом Фонд планує здійснити закупівлю ще 21 автомобіля.

Благодійний фонд “Відкриті очі” допомагає українським захисникам ще з 2014 року. Від початку російського вторгнення в Україну 24 лютого, фонд надав гуманітарну допомогу на суму близько 100 млн гривень. Ці кошти спільно зібрали SoftServe, співробітники, партнери та клієнти компанії в Україні та за кордоном, а також усі небайдужі. На сьогодні, фонд закупив і передав понад 320 тонн гуманітарної допомоги, 2800 одиниць комп’ютерної техніки, понад 23 тисячі упаковок ліків та медикаментів, та більш як 15 тисяч одиниць персонального захисту для тих, хто обороняє Україну.

Географія допомоги охоплює всю територію України, а волонтерські хаби корпоративного фонду SoftServe розташовані у Львові, Вроцлаві, Варшаві та Остіні.

Поділитися статтею:
ІТ-компанія SoftServe купує 29 автомобілів швидкої допомоги для захисників

SoftServe оголосив про закупівлю 29 автомобілів швидкої допомоги та обладнання до них. Додатково до коштів, виділених компанією для придбання автівок, працівники компанії за два тижні пожертвували ще 2 мільйони гривень до корпоративного благодійного фонду “Відкриті очі”, що займається проєктом. Ці кошти також підуть на медичну допомогу для найгарячіших точок фронту. Наразі фонд уже придбав 8 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d196d182-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-softserve-d0bad183d0bfd183d194-29-d0b0d0b2d182d0bed0bcd0bed0b1d196d0bbd196d0b2-d188d0b2d0b8d0b4_62f862f0e4ab8.png
Скопійовано!