24 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

IT-компанія TechMagic провела корпоративний День Донора

IT-компанія TechMagic провела корпоративний День Донора в рамках проєкту донорства крові “Незламність у нас в крові”. На виїзну донацію в офіс TechMagic приїжджала медична бригада львівського обласного центру крові, що на Пекарській та громадська організація “Агенти крові“. Крім того, до проєкту приєдналися CodeGeeks Solutions та MyCubes. Разом вони зібрали майже 6 літрів крові, що врятує 39 життів.

Спеціалісти, що стали донорами отримали відзнаки та приємні подарунки від організаторів, на знак вдячності за їх важливу роль в цій ініціативі.

“Процес був зовсім не складним, нам детально пояснили, що потрібно знати та які є протипокази. Ми просто зареєструвалися, прийшли та здали кров. Волонтери та медсестри були поруч, допомагали, пояснювали та заспокоювали, якщо це було потрібно” –  розповів Богдан Худоба системний адміністратор TechMagic, що став донором вперше та планує робити це надалі.

У грудні TechMagic передала 1 млн гривень на новий сучасний центр крові при лікарні швидкої допомоги на Миколайчука і стала основним меценатом проєкту. 

Та водночас компанія прагне робити більше, допомогти не лише фінансово, а й стати активним амбасадором донорства крові.

“Через війну зросла потреба в донорській крові. Кров необхідна, щоб рятувати військових і цивільних, що стають жертвами ракетних та артилерійських ударів. Донорство — це ще одна лінія оборони, саме тому ми запустили проєкт під гаслом «Незламність у нашій крові”, щоб ділитись тим, чим можемо і чого найбільше потребують” – коментує координаторка проєкту Роксолана Гук.

Вона також додала, що в компанії продовжують розвивати цю ініціативу і вже активно планують проведення Дня Донора у червні.

Нагадаємо, що бути донором крові — це найпростіший спосіб стати волонтером. Одна здача крові, може врятувати декілька життів!

Поділитися статтею:
IT-компанія TechMagic провела корпоративний День Донора

IT-компанія TechMagic провела корпоративний День Донора в рамках проєкту донорства крові “Незламність у нас в крові”. На виїзну донацію в офіс TechMagic приїжджала медична бригада львівського обласного центру крові, що на Пекарській та громадська організація “Агенти крові“. Крім того, до проєкту приєдналися CodeGeeks Solutions та MyCubes. Разом вони зібрали майже 6 літрів крові, що врятує […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/tech-magic-38-of-76.jpg
Скопійовано!