11 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

ІТ-компанія TechMagic провела третій корпоративний День Донора

ІТ-компанія TechMagic продовжує працювати над розвитком культури донорства і вже втретє провела День Донора.

В офісі TechMagic відбувся виїзний корпоративний День Донора, який є ключовою подією проєкту “Незламність у нас в крові”. Медичні фахівці з Львівського обласного центру крові та представники ГО “Агенти крові” допомагали в організації процедури. 

Потреба у крові є кожного дня і це розуміють ІТ-спеціалісти, які цього разу ще активніше підтримали ініціативу донорства. Тому у жовтні до Дня Донора приєдналось 5 компаній – Leobit, MyCubes, Softsonix, CodeGeek і baRT solutions. 35 айтівців стали донорами, багато з них були на донації вже не вперше, також залучали до акції рідних та друзів. 

“Донорство крові сприяє підвищенню свідомості про важливість внеску кожної людини у громадське здоров’я та допомогу тим, хто потребує. У світі технологій ми можемо вирішувати багато проблем, але за межами наших екранів ми також можемо рятувати життя”, – зазначила координаторка акції Роксолана Гук.

Також благодійну ініціативу підтримали партнери, які підготували подарунки донаторам. “Незламність у нас в крові” стала частиною акції “Наповнення”, гасло якої – “Наповни банк крові – наповнюйся культурою!”. Цю ініціативу запровадив міський Інститут стратегії культури. В рамках її реалізації, кожен ІТ-спеціаліст, який долучився до Дня Донора отримав сертифікат на відвідування одного із закладів культури, як от театру, філармонії чи органного залу.

До того ж проєкт охоче підтримав ресторан здорової їжі Tomatina. Кожному донору подарували сертифікат від закладу, яким він може скористатись і посмакувати унікальною стравою. TechMagic прагне розвивати культуру донорства в компанії й тому заохочує допомагати Україні не лише фінансово, а й ставати активними амбасадорами донорства крові. 

Поділитися статтею:
ІТ-компанія TechMagic провела третій корпоративний День Донора

ІТ-компанія TechMagic продовжує працювати над розвитком культури донорства і вже втретє провела День Донора. В офісі TechMagic відбувся виїзний корпоративний День Донора, який є ключовою подією проєкту “Незламність у нас в крові”. Медичні фахівці з Львівського обласного центру крові та представники ГО “Агенти крові” допомагали в організації процедури.  Потреба у крові є кожного дня і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_2171.jpg
Скопійовано!