12 Листопада, 2021
Час читання: 5 хв.

ІТ-компанія Ubraine Створила Унікальний Low-Code Продукт і Навчатиме Цьому Інших

Компанія-учасниця Львівського ІТ Кластера Ubraine створила новий продукт, low-code платформу, щоб покривати потреби більшої частини клієнтів компанії. Маючи п’ятирічний досвід на ринку, команда спеціалістів зрозуміла, що методологія роботи такої платформи значно полегшує робочий процес, відповідно варто не лише застосовувати свій продукт в компанії, але й виходити за її межі та навчати цьому інших. Саме тому компанія Ubraine розпочала співпрацю з ІТ СТЕП Університетом у Львові та спільно з ними створила навчальну програму “Основи Візуального програмування. Технології Low Code”. Домовитись про співпрацю вдалось завдяки нетворкінгу на загальних зборах Львівського ІТ Кластера.

for-fb2021-11-1210Використовуючи досвід викладання в ІТ СТЕП Університеті, команда професіоналів компанії Ubraine, створивши low-code платформу UBOS (Ubraine Business Operating System), прагне започаткувати UBOS Academy, де навчатиме людей користуватись даною платформою та якісно застосовувати її у різноманітних проєктах та бізнесі. Як відбуватиметься навчальний процес та що таке UBOS дізнаємось далі.

for-fb2021-11-12-8Втіливши в реальність десятки великих проєктів, комадна Ubraine змогла добре розуміти та орієнтуватися в запитах клієнтів. Відповідно, спеціалісти прийшли до висновку, що потрібно розробити власну систему, яка допоможе бізнесу якісно та швидко пройти процес цифрової трансформації.

Первинними та основними даними, які в них були, – це необхідність впровадження   інформаційних систем для управління бізнес процесами, які були б гнучкими до змін та дозволяли це робити в режимі реального часу. Маючи ці дані, вони визначили найкращий метод для бізнесу, який допоможе оптимізувати витрати та час. Цим методом став Low-Code. 

Що таке Low-Code?
Це унікальний підхід до створення та налаштування різних систем, який майже не вимагає програмного коду. Його основними перевагами є економія коштів та часу, а також можливість розібратися в нюансах програмування абсолютно кожному. Low-Code допомагає запускати в дію новий продукт в 7-10 разів швидше та пропонує дуже легкий у використанні візуальний drag-and-drop інтерфейс.

Що таке UBOS?

Ubraine Business Operating System – це хмарна low-code платформа, яка допомагає пришвидшити та полегшити цикл розробки програмного забезпечення за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального drag-and-drop інтерфейсу та конструктора для створення додатків. На етапах розробки платформи планувалось її використання виключно у комерційних цілях компанії. Проте Львівський ІТ Кластер став поштовхом для виникнення унікальної колаборації та відкриття нової програми в ІТ СТЕП Університеті спільно з ІТ-компанією Ubraine. Кластер – це активна нетворкінг-спільнота, де працівники різних компаній мають можливість зустрітись та поспілкуватися на тему різних ініціатив на Загальних зборах асоціації. Завдяки такому нетворкінгу представники університету зацікавилися новим продуктом від Ubraine, адже вони мають на меті випускати студентів з широким набором теоретичних знань і практичних навичок, які володіють актуальними на ринку технологіями та здатні до швидкої інтеграції в технологічний процес компаній.for-fb2021-11-12-9Тепер студенти ІТ СТЕП Університету мають змогу обрати курс “Основи Візуального програмування. Технології Low Code” як вибіркову дисципліну, яка викладається у форматі дуального навчання, а основний акцент зроблено саме на практичних завданнях. Під час викладання курсу спеціалісти Ubraine діляться усіма знаннями та принципами використання такого типу технологій, а студенти, в свою чергу, виконуючи практичні роботи з відтворення функціоналу CRM / ERP / BPM / LMS та розробляючи прикладні проєкти, зможуть опанувати нову нішу в ІТ-індустрії. Однією з головних переваг UBOS є й те, що це browser based платформа і вона не потребує встановлення додаткового ПЗ, що значно полегшує організацію навчального процесу.“Проект, який зараз розвивають Ubraine та ІТ СТЕП Університет, це крутий приклад продуктивного нетворкінгу, який забезпечує Львівський ІТ Кластер. Об’єднання ІТ-компаній в єдиний цілісний організм дає нам змогу ділитися новими ініціативами і створювати якісні продукти, в чому можна пересвідчитись на прикладі інших проєктів, які вже розвиваються в Кластері та за його межами. Особливо тішить що результатом колаборації став новий освітній продукт у Львові” – прокоментував Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

“Наш університет поставив собі за мету готувати фахівців для ІТ сфери тісно поєднуючи теоретичне навчання і практичну підготовку. При цьому ми постійно відслідковуємо актуальні та перспективні технології, у співпраці з компаніями оновлюємо освітню програму, залучаємо до викладання профільних дисциплін лише викладачів, які мають досвід роботи над реальними проєктами, так, щоб студенти отримували актуальні знання і вміння у відповідності до потреб ринку. Як результат, випускник університету впродовж навчання тісно спілкується з провідними фахівцями компаній, знає і вміє використовувати технології, які є актуальними та перспективними, має досвід роботи над декількома реальними проєктами, що є надзвичайно цінним при працевлаштуванні. Проект з компанією Ubraine є черговим успішним прикладом синергії освіти та індустрії. Фахівці компанії, розробники нових технологій, нових продуктів діляться своїм досвідом і знаннями, залучають студентів до реальних проєктів. Саме таке поєднання навчання та роботи над реальними проєктами (читай – дуальна освіта) і є найбільш зрозумілим,  ефективним та прийнятним для сучасної молоді. А компанія, при цьому, отримує можливість підготувати та виховати собі нових членів команди, які розуміють цінності компанії і легко інтегруються в її технологічний процес. Наш досвід співпраці з компанією Ubrain та іншими компаніями (учасниками Львівського ІТ Кластера) вказує на те, що такий підхід сьогодні не тільки має право на життя, але й забезпечує якісну підготовку фахівця, що затребуваний на ринку” – зазначив Тарас Рак, проректор ІТ СТЕП Університету.

Професіонали з команди Ubraine готові та відкриті до співпраці з іншими університетами і вже наступного семестру вони запускають курс “Основи Візуального програмування. Технології Low Code” у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Слідкуйте за оновленнями щодо старту програми та успіхами компанії і студентів на сайті.

Поділитися статтею:
ІТ-компанія Ubraine Створила Унікальний Low-Code Продукт і Навчатиме Цьому Інших

Компанія-учасниця Львівського ІТ Кластера Ubraine створила новий продукт, low-code платформу, щоб покривати потреби більшої частини клієнтів компанії. Маючи п’ятирічний досвід на ринку, команда спеціалістів зрозуміла, що методологія роботи такої платформи значно полегшує робочий процес, відповідно варто не лише застосовувати свій продукт в компанії, але й виходити за її межі та навчати цьому інших. Саме тому […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/it-kompaniya-ubraine-stvoryla-unikalnyj-low-code-produkt-i-navchatyme-czomu-inshyh_62f9cdb0ee553.png
Скопійовано!