8 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

IT-компанія Vakoms відкрила офіс у Польщі

Vakoms, компанія-розробник програмного забезпечення з R&D-офісами у Львові та Івано-Франківську, відкрила офіс у Вроцлаві, в одному з нових бізнес-центрів. Офіційний запуск відбувся у жовтні.

“Ми давно планували відкрити офіс за кордоном, а війна прискорила наші плани. Тим паче, один з наших клієнтів зі Швейцарії, з яким ми працюємо ось уже шість років, хотів розпочати новий проєкт, але, на жаль, побоявся заходити з ним в Україну. З’явилась пропозиція відкрити філію за кордоном. Саме це й підштовхнуло нас до імплементації давніх планів. Ми почали аналізувати локації, й зупинилися на Польщі,” – каже Андрій Шевчик, керуючий партнер та СТО компанії Vakoms.

Чому саме Польща? За словами співзасновників компанії є декілька причин:

  • це близько до України, що особливо важливо зараз, коли відсутнє авіасполучення дорога не займе надто багато часу;
  • невисокий мовний бар’єр, оскільки у Vakoms працює багато людей, які знають польську;
  • зарплатна політика приблизно така ж, як і в Україні, хоча є свої особливості;
  • ментальна схожість, що допомагає легше домовлятися і розуміти один одного;
  • беззаперечна підтримка України Польщею.

Розглядали кілька польських міст. Проте зупинилися на Вроцлаві, тому що там було більше варіантів з офісами, інфраструктура міста дуже розвинена й усі відкриті до ведення бізнесу – це один із напрямів розвитку місцевої влади. Тому було порівняно легко все організувати.

“Польща, як і всі європейські країни, доволі бюрократична, відкривати свій бізнес тут не просто, багато паперової та документальної роботи. Проте, загалом усі менеджери дуже відкриті та готові допомогти, тому все складалося сприятливо для нас,” – коментує Павло Пелeх, керуючий партнер та СЕО компанії Vakoms.

 

Поки що Vakoms винаймає флекс-офіс – це зручне і практичне рішення, бо не потрібно думати про весь необхідний для комфортної роботи інвентар. Тіммейти працюватимуть за змішаною схемою: двічі на тиждень, а також під час візитів клієнта їм потрібно відвідувати офіс, решту часу можна працювати віддалено.

Зараз компанія наймає нових нових працівників у цей офіс, серед яких як поляки, так і українці, що проживають на території Польщі. Серед гарячих вакансій – Java розробники. У планах – на перший проєкт організувати команду з 15-ти людей, в середньостроковій перспективі збільшити штат польського офісу до 50-100 співробітників. Усі свіжі вакансії можна переглянути тут. У планах компанії відкривати офіси й в інших країнах.

Поділитися статтею:
IT-компанія Vakoms відкрила офіс у Польщі

Vakoms, компанія-розробник програмного забезпечення з R&D-офісами у Львові та Івано-Франківську, відкрила офіс у Вроцлаві, в одному з нових бізнес-центрів. Офіційний запуск відбувся у жовтні. “Ми давно планували відкрити офіс за кордоном, а війна прискорила наші плани. Тим паче, один з наших клієнтів зі Швейцарії, з яким ми працюємо ось уже шість років, хотів розпочати новий […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/it-kompaniya-vakoms-vidkryla-ofis-u-polshhi_63bd8268eeca6.png
Скопійовано!