24 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

IT Meets: Startups. Ніч просмажки та факапів 

Гелловін — традиційна пора страхітливих історій. Вистачає таких навіть в успішних технологічних підприємців. 2 листопада у Львові засновники стартапів та СЕО компаній  під час IT Meets: Startups розкажуть про свої помилки та невдачі. А також добряче просмажать перспективні стартапи. 

Це вже шоста конференція із серії IT Meets від Львівського IT Кластера. Цього разу організатори поєднали відразу два всесвітнього відомих формати в одній події: FuckUp Nights та просмажку. Подія пройде офлайн у Пороховій вежі та збере понад сотню засновників  стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів та венчурних інвесторів. 

На учасників чекає: 

  • Fuckup Standup: гострий гумор та поради від успішних технологічних підприємців. Ви почуєте щирі розповіді про факапи та нелегкі моменти, які стали точкою росту. Та зможете у майбутньому уникати помилок, які вже зробили за вас. 
  • Просмажка стартапів: пітчі перспективних українських стартапів. Досвідчені експерти не просто розкажуть свою думку про кожну з ідей, а ретельно просмажать команди. Якщо ви хочете удосконалити свої презентації, підходи до розвитку бізнесу та позмагатися за грошовий приз у $2 500 реєструйте свій стартап до 28 жовтня за посиланням
  • Нетворкінг: одна з головних цінностей IT Meets. На вас чекає спілкування з однодумцями, нові знайомства, підтримка та інсайти. Адже ми віримо в силу спільноти та відкритий обмін ідеями.

Серед спікерів старожили українського технологічного бінесу та підприємці з багаторічним досвідом. Ті, хто точно знає —  без поразок, як і без перемог, неможливе зростання. 

  • Олексій Орап, засновник YouScan та FriendsTapes
  • Євгенія Глізер, співзасновниця та CEO Choice31 (Netpeak Group)
  • Іван Петренко, засновник Angel One Fund та СfE Accelerator
  • Наталка Найда, засновниця та CEO Framiore та RE:TextileGroup

Більше інформації про IT Meets: Startups Ніч просмажки та факапів на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачена спеціальна ціна.

Медіапартнерами IT Meets: Startups. Ніч просмажки та факапів є: Happy Monday та The Cymes.

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

Поділитися статтею:
IT Meets: Startups. Ніч просмажки та факапів 

Гелловін — традиційна пора страхітливих історій. Вистачає таких навіть в успішних технологічних підприємців. 2 листопада у Львові засновники стартапів та СЕО компаній  під час IT Meets: Startups розкажуть про свої помилки та невдачі. А також добряче просмажать перспективні стартапи.  Це вже шоста конференція із серії IT Meets від Львівського IT Кластера. Цього разу організатори поєднали […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/sajt_golovna_startups-1.png
Скопійовано!