4 Липня, 2024
Час читання: 3 хв.

Itera — новий учасник Львівського ІТ Кластера

Заснована в 1993 році, Itera є однією з найдосвідченіших технологічних компаній у Скандинавії та Центральній Європі. Працюючи по всьому світу, Itera застосовує свій досвід у сфері технологій, дизайну та бізнес-консалтингу і надає інноваційні рішення та послуги у близько 20 країнах світу, зосереджуючись на банківському та фінансовому секторах, страхуванні, нафтовій та енергетичній галузях, а також у сфері комунікацій та інформаційних технологій.

Інновації є частиною ДНК компанії та її стратегічного мислення, заохочуючи постійні експерименти та нестандартне мислення. Понад 700 висококваліфікованих інженерів з обробки даних, розробників, дизайнерів та бізнес-стратегів компанії забезпечують стійку цифрову трансформацію, створюючи інноваційні рішення, які прискорюють зміни. Itera активно виходить на нові ринки та розвиває революційні сервісні рішення, такі як MilTech, платформа The Low Code/No Code, інтеграція штучного інтелекту та інші.

Визнаючи невпинне прагнення до інновацій, Itera вже шостий рік поспіль входить до числа 25 найбільш інноваційних компаній у всіх галузях промисловості Норвегії.

Історія Itera Україна почалася у 2008 році з відкриття першого офісу в Києві. Незабаром після російського вторгнення Itera розширила свою присутність в Україні, доповнивши свій офіс у Києві другою локацією у Львові. Сьогодні в українських офісах Itera працює близько 250 професіоналів, які роблять свій внесок у глобальний успіх компанії.

Itera твердо стоїть на боці України та активно підтримує Україну та українців. У 2023 році було започатковано ініціативу ReBuild Ukraine, покликану допомогти у відновленні України шляхом створення робочих місць в ІТ-сфері та розширення можливостей для норвезького бізнесу. Ця ініціатива зосереджена на посиленні ролі приватного сектору у відновленні України, надаючи пріоритет цифровій трансформації в енергетичному секторі. Співпраця з державними установами, приватними компаніями Норвегії, а також українськими міністерствами, такими як Міністерство енергетики та інфраструктури, посилює ці зусилля.

Більше того, одразу після повномасштабного вторгнення та з метою підтримки України та українців у ці надзвичайно складні та історичні часи працівники компанії об’єдналися та створили Благодійний фонд Itera Employee Foundation (IEF) — платформи для співробітники з усіх країн, яка допомагає об’єднати ресурси для підтримки України, купуючи необхідне обладнання для Збройних Сил.

На знак визнання своєї непохитної підтримки України та її народу Itera отримала нагороду “Флагманська компанія” від українського уряду під час Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference), що відбулася в Берліні на початку цього року.  Ця нагорода є знаком визнання всього того, що компанія  та її співробітники роблять щодня для підтримки народу України, протягом багатьох років і в багатьох сферах, з моменту початку війни в 2014 році.

“Itera рада приєднатися до Львівського ІТ Кластеру, потужної ІТ-спільноти, та стати її частиною. Оскільки ми прагнемо сприяти зростанню та розвитку технологічної спільноти в Україні та за її межами, це членство дозволить нам співпрацювати з іншими лідерами галузі, обмінюватися знаннями та отримувати доступ до цінних ресурсів, які принесуть користь нашим клієнтам та всій технологічній екосистемі”, — коментує Олександр Стороха, директор представництв Itera в Україні та Польщі.

“Itera є потужним гравцем у сфері інформаційних технологій. Компанія постійно зростає і розвивається. Ми раді вітати у нашй спільноті такого надійного та амбітного партнера. Я вірю, що Itera стане активним членом Кластера і принесе користь нашій індустрії, місту та країні”, — додає Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
Itera — новий учасник Львівського ІТ Кластера

Заснована в 1993 році, Itera є однією з найдосвідченіших технологічних компаній у Скандинавії та Центральній Європі. Працюючи по всьому світу, Itera застосовує свій досвід у сфері технологій, дизайну та бізнес-консалтингу і надає інноваційні рішення та послуги у близько 20 країнах світу, зосереджуючись на банківському та фінансовому секторах, страхуванні, нафтовій та енергетичній галузях, а також у […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/itera-img-8198.jpg
Скопійовано!