2 Червня, 2023
Час читання: 1 хв.

Iterasec приєдналася до Львівського IT Кластера

Заснована в 2019 році, Iterasec надає різноманітні послуги з кібербезпеки, зокрема, тестування на проникнення, аудит безпеки програмних продуктів, консалтинг, DevSecOps і security compliance для технологічних компаній. Маючи команду з приблизно 15 фахівців з кібербезпеки, ми зосереджені на покращенні безпеки різноманітного програмного забезпечення та хмарних продуктів, а також на допомозі командам розробників створювати більш безпечне програмне забезпечення.

Клієнти Iterasec варіюються від невеликих стартапів до глобальних транснаціональних компаній, таких як відомі автомобільні компанії, хмарні провайдери, компанії зі списку Fortune 500 тощо. Компанія зареєстрована в Польщі, з основним технічним офісом в Україні.

Після повномасштабного вторгнення Iterasec активно підтримує нашу країну як фінансово, так і надаючи безкоштовні послуги з кібербезпеки.

“Команда Iterasec рада приєднатися до спільноти Львівського ІТ Кластеру. Ми віримо, що наш унікальний досвід може зробити великий внесок у місцеве комьюніті. У ці важкі часи об’єднання та поглиблена співпраця між місцевими гравцями є ключовим фактором успіху технологічного сектору”, – говорить Ігор Кантор, генеральний директор Iterasec.

Вітаю Iterasec з приєднанням до Львівського IT Кластера! Ми переконані, що ваша експертиза вноситеме вагомий вклад у нашу спільну мету: розвитку технологічної екосистеми Львова та України“, – додав Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Iterasec приєдналася до Львівського IT Кластера

Заснована в 2019 році, Iterasec надає різноманітні послуги з кібербезпеки, зокрема, тестування на проникнення, аудит безпеки програмних продуктів, консалтинг, DevSecOps і security compliance для технологічних компаній. Маючи команду з приблизно 15 фахівців з кібербезпеки, ми зосереджені на покращенні безпеки різноманітного програмного забезпечення та хмарних продуктів, а також на допомозі командам розробників створювати більш безпечне програмне […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/r.png
Скопійовано!