26 Липня, 2020
Час читання: 1 хв.

ITID LVIV #18. TECH FRONTLINE

У зв’язку з російським вторгненням, українські технологічні компанії трансформують свій бізнес та призупиняють проєкти, щоб зосередитись на підтримці працівників, які змушені покинути рідні міста. ITID Lviv також змінив свій формат. Цього разу ми не ділитимося історіями про захоплюючі локальні технологічні проєкти, а розповідаємо про те, як війна вплинула на технологічну галузь України. Спеціальний випуск ITID Lviv познайомить вас зі змінами робочого простору, розповість про волонтерські ініціативи, проєкти з кібербезпеки та особисті історії релокейту.

У цьому випуску ми розповідаємо про топ-менеджерів місцевих технологічних компаній. Чи бояться клієнти продовжувати співпрацю в Україні? Чи втрачають місцеві постачальники технологічних послуг свої проєкти? Наскільки тех-компанії повернулися до роботи? Це лише деякі з питань, на які ми спробуємо відповісти у спеціальному випуску. Також ми поговоримо з Володимиром Шевчиком, СЕО Indeema Software, який приєднався до військ територіальної оборони, щоб допомогти протистояти агресору в нашому рідному місті. В цьому випуску є також ексклюзивні історії про незламний дух українського народу, і ми вважаємо, що їх потрібно почути в ці неспокійні часи.

Поділитися статтею:
ITID LVIV #18. TECH FRONTLINE

У зв’язку з російським вторгненням, українські технологічні компанії трансформують свій бізнес та призупиняють проєкти, щоб зосередитись на підтримці працівників, які змушені покинути рідні міста. ITID Lviv також змінив свій формат. Цього разу ми не ділитимося історіями про захоплюючі локальні технологічні проєкти, а розповідаємо про те, як війна вплинула на технологічну галузь України. Спеціальний випуск ITID […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/itid-lviv-18-tech-frontline_62fb1c92a5039.png
Скопійовано!