6 Вересня, 2022
Час читання: 2 хв.

Keel Solution – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Keel Solution міжнародна компанія, що спеціалізується на управлінні активами енергетичних компаній. Компанія допомагає клієнтам ефективно впроваджувати ERP рішення в секторі логістики, управління складами, технічним обслуговуванням основних засобів тощо.

Комбінація компетенцій прикладних інженерів та ІТ-спеціалістів  Keel Solution допомагає розробити системне рішення для кожного клієнта. Будучи партнерами одних з найбільших розробників ERP рішень (SAP і IFS), компанія пропонує впровадження ERP-систем “під ключ”, що покриває не лише впровадження системи, але також міграцію, валідування та наповнення системи даними.

Сервіси:

  •   SAP S/4 та SAP ECC впровадження, консалтинг, розробка (FICO, HR, PM, MM, QC modules).
  •   IFS впровадження, консалтинг e (IFS 10, IFS cloud, FSM, EAM).
  •   Data Engineering, Data Analytic, Machine Learning.
  •  Підтримка бізнес процесів в технічному обслуговуванні основних засобів, складу та логістики та постачання.

 З перших днів війни Keel Solution веде активну гуманітарну роботу. За 2 місяці в офісі компанії знайшли тимчасовий прихисток понад 500 людей. Також Keel Solution відправляє допомогу військовим на фронт і підтримує мобілізованих працівників.

“Для Keel Solution дуже важливо бути частиною такої інноваційної спільноти як Львівський ІТ Кластер. Це дає нам змогу подивитись під іншим кутом на послуги, які надає наша компанія, та отримати доступ до професійного середовища у спільноті Кластера. Впевнені, що це підштовхне нас підняти рівень наших послуг на вищий рівень. Ми з нетерпінням чекаємо нагоди, щоб стати активним учасником спільноти”, зазначає Крістіан Дідріксен Гран, СЕО Keel Solution.

Вітаємо Keel Solution у нашій спільноті. Приємно, що спільнота поповнюється такою амбітною компанією, яка має чіткі цілі і розуміння чому вона з нами. Переконаний, що з таким настроєм участь компанії в Кластері буде максимально продуктивною як для нашої спільноти, так і для Keel Solution”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Keel Solution – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Keel Solution міжнародна компанія, що спеціалізується на управлінні активами енергетичних компаній. Компанія допомагає клієнтам ефективно впроваджувати ERP рішення в секторі логістики, управління складами, технічним обслуговуванням основних засобів тощо. Комбінація компетенцій прикладних інженерів та ІТ-спеціалістів  Keel Solution допомагає розробити системне рішення для кожного клієнта. Будучи партнерами одних з найбільших розробників ERP рішень (SAP і IFS), компанія […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/keel-solution-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd84832f15c.png
Скопійовано!